SporVideo

2010 Dünya Basketbol Şampiyonası 12 Dev Adam Videosu

2010 Dünya Basketbol Şampiyonası için geri sayımda sona yaklaşıldı. Bugüne kadar 2010 Dünya Kupası’nın gölgesinde kalan FIBA 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası artık medyada daha fazla yer almaya başladı. Bir çok yıldız, Ağustos ayında başlayacak olan şampiyona için Türkiye’de olacak.

Gelen yıldızlar kadar, gelemeyecek olanlar da çok konuşuluyor. Bizden en büyük kayıp ise Mehmet Okur. NBA liginde All Star organizasyonda yer almış ve üstün yeteneğini kanıtlamış bir basketbolcunun son 3 büyük turnuvada Milli Takımımızda yer almaması da hem üzücü hem de düşündürücü. “Sakatlık” sebebiyle Türk Milli Takımında yer alamayan Mehmet Okur’un bir an önce iyileşip bir dahaki turnuvada takımdaki yerini almasını temenni ediyoruz.Milli Yıldızlarımızın yer aldığı Garanti Bankası 12 Dev Adam videosunu yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bu küçük aksaklığı göz ardı edersek, Türk Milli Takımı yıldızlarla dolu ve 2010 Dünya Basketbol Şampiyonasında oldukça iddialı konumdayız. İşte bu yazımızda, 12 Dev Adamın şampiyona öncesi Garanti Bankası’nın çektiği 12 Dev Adam videosunu sizlerle paylaşıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu