Eğitim

2010 KPSS Lisans Soruları ve Cevap Anahtarı

Geçtiğimiz haftasonu on binlerce aday KPSS ‘ de ter döktü. İşsizliğin bu kadar yüksek olması, bu yıl KPSS ‘ye katılımın rekor düzeyde olmasına sebep oldu. KPSS Cumartesi Sabah, Cumartesi Öğleden Sonra, Pazar Sabah ve Pazar öğleden sonra olmak üzere 4 oturumdan oluştu. Bunlardan en önemlisi ise bütün adayların çözmekle yükümlü olduğu, Genel Kültür ve Genel Yetenek + Yabancı Dil testlerinden oluşan Pazar Sabah Oturumu idi. Adayların genel görüşlerine göre, Türkçe testi orta zorlukta, Coğrafya ve Vatandaşlık zor, Tarih testi ise beklenilenden kolaydı.

Alan testleri ise, herkese göre oldukça zor geçmiş. Bunda adayların çalışma düzeyleri de etkili olmuştur tabii. Lafı uzatmadan konunun devamında 2010 KPSS Lisans Soruları ve Cevaplarını sizlerle paylaşıyoruz.
Buraya tıklayarak, 2010 KPSS Lisans Soruları ve Cevaplarını bulabilirsiniz. Herkese bol şanslar.

Yukarıdaki linkte, Lisans KPSS 2010 Genel Yetenek, Lisans KPSS 2010 Genel Kültür,Lisans KPSS Eğitim Bilimleri, Lisans KPSS 2010 Hukuk – İşletme – İktisat – Maliye- Muhasebe, Lisans KPSS 2010 Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri-Ekonometri-İstatistik-Kamu Yönetimi-Uluslararası İlişkiler testlerinin soruarına ve cevap anahtarlarına ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu