ReklamlarVideo

Ağaoğlu Ayazma Projesi ve Reklam Videosu

Ülkemizde inşaat sektörü son 5 yılda dev bir atılım yaptı. Bunda deprem söylentileri, yükselen kredi imkanları, ülkedeki sıcak paranın miktarı, bazı firmaların TOKİ destekli çalışması etkili oldu. Ancak en az bunlar kadar etkili olan bir unsur da yapılan projelerin kalitesinin de artması. Fiyatlar düşük değil ancak, bankaların sunduğu imkanlar ile firmaların sunduğu hayat standartı birleşince insanlar şartlarını zorlayarak da olsa bu projelerden yararlanmaya çalışıyor. Ağaoğlu da yıllardır inşaat sektöründe olmakla birikte bu akımla yükselen bir firma ve yaptığı projeler de çok cezbedici. Yazımızın devamında Ağaoğlu firmasının Ayazma’da hayata geçirmeye başladığı My World Europe hakkında detaylı bilgi ve Ali Ağaoğlu’nun rol yeni projesini anlattığı reklam filmini sizlerle paylaşacağız.

Ağaoğlu’nun Ayazma’da hayata geçirdiği yeni projenin tam ismi, Ağaoğlu My World Europe Ayazma. Daha net bilgi verebilmek adına soru ve cevaplarla ilerleyelim;

Ağaoğlu My World Europe Ayazma projesinde toplam kaç konut satışa sunuldu ?

Reklam filminde de söylenildiği gibi 3000 in üzerinde konut satışa sunuldu. Bu konutlar, hem bina tipi hem yerleşim, hem de işlevsel olarak tiplere ayrılmış durumda.

Ağaoğlu My World Europe Ayazma projesinde kaç tip konut var ?

Ağaoğlu My World Europe Ayazma projesinde 4 tip konut bulunuyor. Bunlar yüksek fiyattan başlarsak şöyle sıralanıyor.

Villalar : Bu projede 10 adet ve ikis olmak üzere toplam 20 adet villa tipi konut bulunuyor. Tahmin edersiniz ki bu villaların fiyatları yüksek. Ancak internette villa fiyatları ile ilgili bir bilgi paylaşılmamış durumda.

Pool Residence : Bu residence, toplam 6 blok ve 768 konuttan oluşuyor. Her bir blok 32 katlı ve 2+1, 3+1, 4+1 seçenekleri mevcut. Pool Residence’ın en büyük özelliği her katında daireye özel kat bahçeleri bulunması. İsteğe göre mutfaklardan ya da salonlardan bu bahçelere çıkılabiliyor. Sakinler kendi yeşil alanlarını oluşturabiliyorlar. Pool residence blokları 130 metre uzunluğundaki 1600 metrekarelik devasa açık yüzme havuzunun etrafına konuşlandırılmış durumda. Fyatlar, 378.000 ile 480.00 arasında değişmekte.

Arena Residence : Bu kısım meydan etrafına yerleştirilmiş, karşılıklı 3’er bitişik olmak üzere 6 bloktan oluşuyor. Toplamda 1402 konut var. 17 ila 25 kata sahip bloklar mevcut. Normal katlarda 1+1 ve 2+1 seçeneklerinin yanında herbiri güzel bir terasa sahip 3+1 teraslı evler de seçenekler arasında.Fiyatlar 161.00 ile 846.00 arasında değişiyor.

Golf Residence : Golf Residence her biri 30 katlı olmak üzere toplam 5 blok barındırıyor. 5 bloktaki toplam konut sayısı ise 890. Bu bloklar 9 delikli bir golf sahası ve spor alanlarının etrafına konuşlandırılmış. 236.00 ile 407.00 arasında değişiyor.

Ağaoğlu My World Europe Ayazma kendi elektriğini nasıl üretiyor ?

Kojenerasyon adını veren bu sistem, maksimum verimlilik, minimum negatif dışssallık prensibi ile çalışıyor. Site içerisinde bir doğalgaz çevrim santrali mevcut olacak. Bu santral sitenin tüm ihtiyacı olan elektriği üretirken, ortaya çıkan doğalgazın atığından da sitenin ısınma ihtiyacını karşılayacak. Bu sistem sayesinde, Ağaoğlu My World Europe Ayazma projesi şu ana kadar geliştirilen çevreye en duyarlı proje olma özelliğine sahip olacak.

Ağaoğlu My World Europe Ayazma tam olarak nerede ?

Reklam filminde de gördüğünüz gibi, Ali Ağaoğlu’nun arkasında Atatürk olimpiyat stadı gözüküyor. Yani Ağaoğlu My World Europe Ayazma konutları, Başakşehir – Ayazma mevkiinde Atatürk Olimpiyat Stadı ile komşu ve tam 200 dönümlük bir arazi üzerinde yer alacak.

Ağaoğlu My World Europe Ayazma konutlarına ulaşım nasıl ?

Proje arazisinin TEM Otoyoluna bir cephesi bulunuyor ve Marmaray Metrosu ile de bağlantılı olacak. Fatih Sultan Mehmet köprüsüne araçla 14 dk, Atatürk Havalimanı’na 10 dakika, Bakırköy’e 14 dakika ve Levent- Maslak mevkiine de 16 dakikalık bir mesafede. Sitenin krokisini de aşağıda paylaşıyoruz.

Ağaoğlu My World Europe Ayazma projesinde başka ne hizmetler var ?

Projenin rezidans hizmetleri üst düzeyde. Hiç bir blok ayrımı olmaksızın, tüm dairelere kurulmuş Çağrı merkezi sistemi ile tek bir tuşla, rezidans hizmetlerine ulaşabiliyorsunuz. Bunun içine tüm organizasyon işleriniz, emlak işleriniz, teknik servis, alış veriş indirimleri, rezervasyon hizmetleri v.s dahil.

Arena adı verilen meydanda büyük bir meydan havuzu var. Bunun etrafında günlük hayatta karşılaşabileceğiniz bütün ihtiyaçları gidermeniz için mağazalar ve merkezler mevcut. 130 metre uzunluğundaki açık hava yüzme havuzunda ise su kaydırakları ve eğlence aletleri bulunuyor. Ayrıca 9 delikli bir golf sahası ile Golf Kulübü ve antrenman sahaları mevcut. Projenin içeriği saymakla bitmiyor ancak yazımızı kısa bir bilgilendirme şeklinde tutmak için çok fazla ayrıntıya girmiyoruz.

Ve işte Ali Ağaoğlu’nun projesini anlattığı reklam filmi. Reklam filmini Sinan Çetin  yönetti. Ali Ağaoğlu’nun reklam filmindeki samimi görüntüsünün de satışlarda bir hayli etkili olduğu söyleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu