SinemaVideo

Angelina Jolie ve Johnny Depp’in Yeni Filmi The Tourist – Fragman Video

Merakle beklenen The Tourist filminin fragmanı nihayet yayınlandı. Angelina Jolie ve Johnny Depp‘i beyazperdede buluşturan film 10 Aralıkta tüm dünyada vizyona girecek. Filmin ilk videosunda da gördüğümüz gibi, aksiyon sahneleri bolca yer alıyor. Angelina Jolie son filmi ve devamı da gelecek olan Ajan Salt ‘da aksiyon oyuncusu olduğunu bir kez daha kanıtlamıştı. Johnny Depp filmde herşeyden habersiz Amerikalı bir turist olan Frank Taylor‘u canlandırıyor. Angelina Jolie ise bu Amerikalı turistin yoluna bilerek çıkan tuhaf ve belalı bir kadın olan Elise rolünde. İkilinin trende tanışmasından sonra İtalya’da olaylar cereyan etmeye başlıyor. Angelina Jolie ve Johnny Depp’in filmde birkaç sıcak ve romantik sahnesi olduğunu da belirtelim. Ayrıntılı bilgiyi, filmin fragmanını ve resimlerini yazımızın devamında görebilirsiniz.

The Tourist filmi 2005 yılında yapılan bir Fransız filmi Anthony Zimmer’den uyarlanmış. Bu uyarlama, Avrupa sinemasının Hollywood’a kıyasla iyi ve kötü yanlarını görmek için bir fırsat olabilir. Filmin yönetmenliğini Alman sinemacı – yönetmen Florian Henckel von Donnersmack yapmış. Florian Henckel von Donnersmack’ın yaptığı Lives of Others filmi Oscar ödülüne layık görülmüştü.  Filmin senaryosunu ise Gosford Park, Vanity Fair, Young Victoria filmlerinden bilinen Jullian Fellowes, Usual Suspects ve Vakyrie filmerinden tanıdığımız Christopher McQuarrie, The Day After Tomorrow ve Traitor filmlerinin senaristlerinden Jeffrey Nachmanoff yazmış.

Sony Pictures yapımı olan bu filmi biz de merakla bekliyoruz, görüşlerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. farketmez.net adresinde kalın.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. ama Depp cok kilo almis ve bozulmus gorunuyor..karayip korsanlari ve secret window gibi filmlerdeki yakisikliligindan eser yok gibi.. yine de heyecanla bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu