ReklamlarSporVideo

Arda’lı Nihat’lı 2010 Nike Reklamı Video

Sizlerle daha önce Nike firmasının Afrika 2010 Dünya Kupası için çekmiş olduğu 3 dakikalık reklam filmini paylaşmıştık. Geleceği sen yaz temalı, Rooney, Ronaldo, Cannavaro ve daha bir çok yıldızın rol aldığı reklam filmini henüz izlemediyseniz üzülmeyin, buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Bu sefer de sizlerle Nike firmasının Türkiye için çektiği “Geleceği Sen Yaz” temalı reklam filmini sizlerle paylaşacağız. Reklamda Arda ve Nihat belirgin olarak göze çarpıyor. Reklamın hikayesi şöyle, Arda eleme maçları sırasında bir gol kaçırır ve Türkiye Dünya Kupası’na gidemez. Bunun sonucunda Türkiye’de hayat durur. Futbol sahaları piknik yapmak için, kale filesi balık tutmak için kullanılmaya başlar. Nihat ise Aşk-ı Memnu’daki Behlül gibi sakal uzatıp balık tutmaya başlamıştır. Reklam filmini konunun devamında izleyebilirsiniz.

Boğaz köprüsünün bile ışıkları söner ancak futbolcuların daha iyisini yapabilmek için gece antremana çıkmalarıyla hayat normale dönmeye başlar. En iyisi izleyip kendiniz görün.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu