Dizi

Aşk-ı Memnu Kına Gecesi ve İntihar Sahnesi

Aşk-ı Memnu Veda bölümü ile ekranlardan ayrılırken, biri çok eğlenceli diğeri de acıklı 2 sahne ile giderayak önümüzdeki günlere damgasını vurdu. Nihal’in kına gecesinde bütün davetli hanımların Behlül maskesi takmaları ise hem çok izlenecek hem de bundan sonraki kına gecelerinde damatların maskelerinin yaptırılmasına yol açabilecek bir olaydı. Dizinin izlenme oranı dikkate alınırsa yeni bir kına gecesi adeti doğmuş olabilir. Bu da en çok maske üreticilerini sevindirecek gibi.

Dizinin sonundaki intihar sahnesi ise gerçekten çok acıklı ve insanları karmaşık duygulara sürüklüyordu. Kimileri bihter’in ölümü hakettiğini düşünürken, kimileri de Behlül’ü suçluyordu. İşte bu iki sahneyi, Nihal’in kına gecesi videosu ve çalan şarkıyı, ve Bihter’in intihar sahnesini konunun devamında sizinle paylaşıyoruz.

Nihal’in Kına Gecesi Videosu ve Kına Gecesi Müziği

Bihter’in İntihar Sahnesi

İyi Seyirler dileriz…

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. bihter için canınımı feda ettim resmen yeminederim benim akdeniz ateşi efemef hastalığım var ve benim üzülmemem gerekiyo bende bihter için üzüldüm ve karnım 3 gün boyunca ağrıdı

  2. hiç izlemediğim bir dizi olmasına rağmen sonunu heyecanla izledim kına gecesinin müziği çok güzeldi ve bihterin intihar etme sahnesini ve firdevs hanımın yüzünün felç olmasıyla beşirin olümü beni çok ama çok üzdü.

  3. böyle diziler toplumun ahlak yapısını bozuyor bihtere behlüle özenenler böyle yasak ilişkiler yaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu