Dizi

Çocuklar Duymasın Başlıyor !

Tam 4 yıl önce yayınlanan ve Türk televizyonlarında en çok tekrarı yapılan dizi olan Çocuklar Duymasın ekranlara dönüyor. Dizinin yapımcısı Birol Güven ile yapılan röportajlardan sonra bir kaç aydır Çocuklar Duymasın dizisinin ekranlara döneceği konuşuluyordu ancak dün itibariyle çekimlerin büyük oranda tamamlanmış olduğu görüldü ve Atv ekranlarında duyurulmaya başlandı.

Çocuklar Duymasın dizisi yayın hayatına Tgrt televizyonunda başlamış ve müthiş bir izlenme oranına ulaşıp Atv’ye transfer olmuştu. Bu dizinin elde ettiği başarıdan sonra Tgrt benzer diziler çekmeyi denemiş ama hiçbiri bu başarıyı elde edememişti. Ancak Tgrt bünyesinde çekilen 8-10 bölüm tekrar tekrar reyting rekorları kırmaya devam etti. Dizi başarısına Atv ekranlarında da devam etti. Çekim kalitesi yükseltildi, yeni karakterler eklendi, izlenme oranı arttıkça
oyuncuların aldığı paralar yükseldi. Dizi amatör ruhunu kaybetmeye başladı ve oyuncular hakkında skandallar ortaya çıkmaya başladı. Dizide Meltem rolünü oynayan Pınar Altuğ Atacan’ın askerdeki eşi ile yaşadığı sevimsiz olaylar dizi yapımcılarının Pınar Altuğ Atacan’ı diziden çıkarmalarına sebep oldu. Dizide Amerika’ya iş için gittiği gösterildi ve Amerika dönüşü Pınar Altuğ Atacan’ın yerine Zeynep Tokuş getirildi. Buna paralel olarak dizi Star Tv ‘ ye transfer oldu. Star Tv’de eski başarılarını aratan dizi bir kaç bölüm oynadıktan sonra sona erdi.

Lakabı Havuç olan Emre karakteri, Furkan Kızılkaya büyümüş haliyle kadroda ancak ablası Duygu rolündeki Ayşecan Tatari Amerika’da olduğu için yeni bölümlerde yok. Oyuncu kadrosunun geri kalanını ise yakında göreceğiz. Aşağıdaki videoda eski ve yeni görüntüleri bir arada bulabilirsiniz.

[flv]http://ekolay.mncdn.net/azbuzvideo/ekolay/55000002/55000000000028072.flv[/flv]

Aşağıdaki karede de dizinin eski bölümlerinden bir fotoğraf var, manşetteki fotoğrafla arasında pek de fark yok gibi…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu