Dizi

Efsane Dizi Aşk-ı Memnu Veda Etti !

Şu sıralarda Google’da dünya çapında en çok aranan kelime Aşk-ı Memnu oldu. Bizimkiler için de şaşırtıcı olmakla beraber yabancılar internette Aşk-ı Memnu’nun ne olduğunu sorguluyorlar. Bunun sebebi ise 79 bölümdür izlenme rekorları kıran, Türk televizyonlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan, genç, yaşlı, kadın, erkek her kesimden izleyici sahibi bir dizinin; Aşk-ı Memnu dizisinin ekranlara veda etmesi. Türkiye bu gece Aşk-ı Memnu’ya kilitlendi. Henüz izlemeyenler için kısaca bir özet geçelim, bakın neler oldu ?

 

Aşk-ı Memnu Final bölümünde düğün hazırlıkları bütün heyecanıyla sürüyordu, kına gecesi yapıldı, çalındı oynandı. Bu sırada ise Bihter kendinden geçmiş adeta delirmiş durumdaydı. Ve asıl heyecanlı dakikalar Firdevs Hanım’ın Behlül’ün cep telefonuna “Bihter herşeyi itiraf edecek” mesajı atması ile başladı. Bu sırada damatlıklarını giyen Behlül alel acele çıkmak istedi, ancak bir aralık Bülent cep telefonundaki bu mesajı gördü. Doğruca gidip ablasına söyledi. Başka bir tarafta ise Matmazel, Adnan Bey’e Bihter ile Behlül arasında bir şey olduğunu hissettiğini ancak Beşir’in bir şeyler bildiğini söylemesi ile durum alevlendi. Behlül eve doğru koşarken, Adnan Bey ise Beşir’e doğru koşuyordu.

Ve heyecanı kaçmasın diye sonrasını anlatmıyoruz. Televizyondan izleyemediyseniz internet üzerinden izleyebilirsiniz. Yalnız sonunda boş köşkün görüntüleri eşliğinde Toygar Işıklı’nın Bu Bir Veda adlı şarkısı çalıyordu ki, gerçekten çok acıklıydı. O şarkıyı ve videoyu sizinle paylaşıyoruz. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

[flv]http://video.ak.facebook.com/cfs-ak-ash2/33316/988/405208097559_11293.mp4[/flv]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu