Teknoloji

Google Keep Nedir? Notlarınızı Google Dokümanlara Nasıl Aktarırsınız?

Google Keep nedir bunu çoğu internet kullanıcısı henüz ne olduğu konusunda detaylı bilgiye sahip değil. Google Keep, notlarınızı tuttuğunuz, yazılı ve resimli not saklama uygulamalarından biri. Google kendi sunduğu bu hizmetle kullanıcılarına notlarının basit ve hızlı bir şekilde tutulmasını sağlıyor. Notlarınızı Google dokümanlara nasıl aktarırsınız bu konuda da biraz bilgi vermek isteriz.

Akıllı telefonunuzda aldığınız notlarınızı Google Keep’te kopyalamak için notun üzerine gelip basılı tuttuğunuzda size seçenekler sunulacaktır. Eğer Google Keep uygulaması kullanıcısı iseniz bu seçin zaten notunuzun seçeneklerinde de yer alacaktır. Notunuzu seçtikten sonra basılı tutup çıkan seçimlerden Google Keep kopyala seçeneğini tıklarsanız size ait notlar Google Keep uygulamasına aktarılmış olacaktır. Aynı şekilde bilgisayarınıza da dokümanlarınızı kopyalayabilir ve takip edebilirsiniz.

Birçok not oluşturma programlarının yanı sıra Google Keep en çok tercih edilen not oluşturma programlar arasında yer almaktadır. Notlarınızı Google dokümanlara nasıl aktarırsınız kolay bir yöntemle açıklamaya çalıştık. Aslında uygulamayı kullanmaya başladığınızda çok fazla detaya gerek kalmadığını göreceksiniz. Google Keep, Google tarafından sunulan hizmetler gibi pratik ve kullanışlı bir yapıya sahip. Online olarak notlarınızı saklayıp yedekleyebilir ve daha sonra bu notlarınıza ulaşabilirsiniz. Yazılı ve görsel bir şekilde notlarınızın güvende olmasını sağlayan Google Keep kullanıcılarına her türlü imkanı sunarak daha fazla kullanıcıya hitap etmeyi başarmıştır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu