HobiSinemaVideo

Hangover 2′ nin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Serinin ilk filmi beklenenden büyük bir ilgi görünce devamı niteliğinde çekimlerine başlanan “The Hangover Part II” nin resmi fragmanı dün yayınlandı.

Hangover, ilginç konusu ve kaliteli oyuncu kadrosuyla 2009 senesinin en komik filmleri arasında gösterilmişti. Tabi son zamanlarda bu kadar kaliteli komedi filmlerini pek göremediğimizi düşünürsek, neden seyircininde serinin 2. filmini bu kadar merakla beklediği anlaşılabilir.

Genelde devam filmleri ilki kadar beğenilmez, ancak ilk filmin oyuncu kadrosu aynen korunmuş. Bir de üstüne fragmanı izledikten sonra yine bizleri oldukça eğlenceli, en azından ilki kadar komik bir filmin beklediğini görebiliyoruz.

İlk filmle aynı doğrultuda bir senaryo bizleri bekliyor. Las Vegas yerine bu sefer Bangkok‘ ta geçen macera, Stu’ nun düğünden önce kahramanlarımızın yaptığı kutlamanın sabahında uyanmasıyla başlayacak. Geçen sefer uyandıklarında, otel odasında kaplan, tavuk ve bir bebekle uyanan ekip, bu sefer de Alan’ ın saçları kesilmiş, Stu’ nun suratında bir dövme ve maymunla uyanırlar. Ve gece ne yaptıklarının izlerini sürmeye başlarlar.

Felekten Bir Gece 2

Film 26 mayısta Amerika’ da vizyona giriyor. Ülkemizde de “Felekten Bir Gece 2” olarak, 3 haziranda sinema salonlarında gösterime girecek.

Hangover 2‘ nin resmi ve son fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu