SinemaVideo

Horrible Bosses Fragmanı Yayınlandı

Jennifer Aniston, Jason Bateman, Charlie Day, Jason Sudeikis, Colin Farrell, Jamie Foxx, Kevin Spacey, Julie Bowen ve Donald Sutherland gibi oldukça bir oyuncu kadrosuna sahip olan “Horrible Bosses“, Hangover 2 ile beraber bu yazın en komik filmlerinden biri olacak gibi gözüküyor. Horrible Bosses‘ a ait fragmanı izledikten sonra zaten nasıl bir filmin bizi beklediğini az çok anlayabilirsiniz 🙂

Farklı sektörlerde çalışan 3 arkadaş da (Jason Bateman, Charlie Day, Jason Sudekis) patronlarından şikâyetçidir. Artık bu durum hayatı onlara o kadar çekilmez bir hale gelmiştir ki, patronlarını (Jennifer Aniston, Colin Farrell, Kevin Spacey) öldürmesi için bir kiralık katil tutmaya karar verirler. Bu aşamadan sonra ise 3 arkadaşın attıkları her adımda, trajikomik maceralarına şahit olacağız.

Colin Farrell, canlandırdığı Bobby Pellitt karakterini izlerken biraz şaşıracağız gibi gözüküyor. Rol için epey kilo alan ve saç stilini değiştiren oyuncu adeta tanınmaz bir hale gelmiş 🙂

Yine Jennifer Aniston‘ u da daha önce görmeye pek alışık olmadığımız bir rolde izleyeceğiz. Filmde bir diş hekimi canlandıran oyuncu, yanında çalışan yardımcısını sürekli taciz eden, seks düşkünü bir kadın olarak karşımıza çıkıyor. Fragmanda, üzerindeki seksi iç çamaşırı ile muz yerken gözüken Jennifer Aniston’ un, çıplak olarak gözüktüğü sahnelerin de olduğu fakat yapımcıların bu sahneleri filmin tamamlanmış versiyonunda yer verip vermeyeceği belli değil.

Horrible Bosses (Korkunç Patronlar) filmi Amerika’ da 8 Temmuz 2011‘ de vizyona giriyor. Türkiye’ de ise 12 Ağustos 2011‘ de vizyona girmesi bekleniyor.

Horrible Bosses HD Fragman

http://www.youtube.com/watch?v=EDUpOXfwQUo

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu