MüzikReklamlarSporVideo

Katy Perry, Messi ve Beckham Adidas’ın Yeni Reklamında Buluştu

Adidas’ ın 16 martta başlattığı ve 3 alt markasını tek çatı altında birleştirdiği, şimdiye kadarki en geniş çaplı reklam kampanyası epey ses getirdi. “Adidas Originals“, “Sport Performance” ve “Sport Style” adındaki 3 alt markasını “All Adidas” kampanyası tanıtan marka, bu reklam filminde spor, müzik ve moda dünyasının tanınmış isimlerine yer verdi.

Reklam kampayası kapsamında 3 ayrı versiyonu çekilen reklam filminde, futbolun yıldızları Messi ve David Beckham, pop müzik ikonu Katy Perry, NBA’ in yeni yıldızı Derrick Rose ve moda ikonu Jeremy Scott rol alıyor. Televizyon ve sinemalarda 30 ve 60 saniyelik versiyonu, internet ortamı içinde 2 dakikalık olan versiyonun  gösterimi yapıldı.

Katy Perry

Reklam filminin yeniden izlemek isteyenler için 60 saniyelik ve 2 dakikalık olan versiyonlarını konunun devamına ekliyoruz. Bu arada Adidas reklam filminde çalan müziği de, Fransız müzik grubu Justice‘ ın Civilization adlı şarkısı. Grubun reklam filmi için yaptığı şarkının “single” ı bugün müzik marketlerde olacak.

Adidas is all in 120 edition ( 2 dakikalık versiyon)

http://www.youtube.com/watch?v=0A0jVkFs3C4

Adidas is all in 60 edition ( 60 saniyelik versiyon)

http://www.youtube.com/watch?v=jE9wbeJSqIc

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. yaa soylemeden gecemıyecem cok guzel bı sıte aradıgım herseyı buldum tesekkur ederım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu