Genel

Öğrenciler için En Uygun 5 Kredi Kartı

Öğrenciler, özellikle üniversite döneminde eriştiği şehir dışı yaşamına hem adapte olmak, hem de büyüdüklerini göstermek amacı ile sık sık bir iş içerisinde bulurlar kendilerini. Bunlardan biri de, kredi kartı alımıdır elbette. Kredi kartı alımı, hem gencin kendi ayakları üzerinde durabilmesinin kanıtıdır kendi nezdinde; hem de avantajlı alışverişlerin en güzel aracı. Çoğu öğrenci, bu kartları düzgün bir şekilde kullanabildiği vakit; herhangi bir sorun yaşamadan alışverişlerini gerçekleştirebilir.

Hem de doğru kullanılan kredi kartı sayesinde, ileride daha kapsamlı kredi kartı başvurunuzda, kredi notu sorgulamalarında olumlu bir etkisi de olacaktır. Bu konuya ilgili daha önce paylaştığımız Kredi Notunuzu 5 Adımda Yükseltin yazısını da incelemenizi mutlaka öneriyoruz.

Bugün, sizlerle öğrenciler için avantajlı ve masrafsız kredi kartlarından bahsedeceğiz.

ÜniversiTEB Kredi Kartı

ÜniversiTEB Kredi Kartı

Türkiye Ekonomi Bankasının, özellikle üniversite öğrencileri için sunduğu ÜniversiTEB; pek çok kampanyası ile öğrenciler için biçilmiş kaftan bir kredi kartı ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Bonus kart markasının özelliklerini ve isim hakkını da kendinde bulunduran ÜniversiTEB aracılığı ile bonus avantajlarından da yararlanabilmeniz gayet tabii mümkün. Bu sayede, harcarken kazandıran kart; yıllık herhangi bir kart masrafı almaması ve karta ait banka hesabı açtığınız vakit; seçtiğiniz iki kişinin göndereceği herhangi bir paradan kesinti yapmaması ile; öğrenci gönüllerine taht kuran bir TEB ürünü.

Yapı Kredi Play Card

Yapı Kredi Play Card

Yapı Kredi’nin öğrenciler için sunduğu Play markası, yıllardır; öğrencilere verdiği kampanyalar ile, üniversite öğrencileri tarafından en fazla tercih edilen kart olmuş durumda. Tiyatro, sinema ve benzeri; öğrenciler için oldukça ilgi çekici kampanyaları sayesinde büyük bir ivme yakalayan kredi kartı; Yapı Kredi’nin ilk ve tek öğrenci ürünü olarak karşımıza çıkabilir. Kredi kartı, yıllık herhangi bir masraf almamasının yanında, taksit öteleme özelliği ile de öğrencilerin gözdesi.

Garanti Bonus Genç

Garanti Bankası Bonus Genç

Garanti, Bonus Flex gibi kartlarının yanında; sadece öğrenciye yönelik bir kart olan Bonus Genç’i de kullanıma geçtiğimiz yıllarda; büyük bir pr çalışması ile sundu. Genel limit olarak 600’ü aşmayan kart; alımlarda kişiden kişiye değişen bir limite sahip. Tüm bonus özelliklerini barındıran kartta, herhangi bir masraf bulunmuyor ve özel kampanyaları ile öğrencilerin tercih sebebi oluyor. Örneğin, Burger King mağazasında ne yerseniz yeyin; Garanti Bonus Genç ile ödeme yaptığınız vakit %50’si bonus olarak tarafınıza geri dönüyor. Bunun dışında Steam, Gittigidiyor gibi internet mağazacılığı markalarında da, büyük fırsatlar kullanıcıları beklemekte.

İş’te Üniversiteli

İşte Üniversiteli Kredi Kartı

Türkiye İş Bankasının öğrencilere yönelik ürünlerinden biri olan, İş’te Üniversiteli kredi kartı; benzersiz ve diğer kartlarda pek de görülmeyen kampanyaları ile tercih edilebilir durumda. Özellikle kültür, sanat gibi aktivitelere önem veren gençler için biçilmiş kaftan olan bu kart sayesinde, bir yıl boyunca müzeleri ücretsiz gezebiliyorsunuz. Zira, İş’te Üniversiteli kredi kartı bir müzekart özelliğine de sahip. Anlaşmalı mağazalardan geniş vade seçenekleri ve bilhassa Maximum kart özelliği taşıdığı için; Cinemaximum’da benzersiz kampanyaları olan kartın; gençler için favori olduğunu söylememiz, şu günlerde mümkün.

Akbank Neo Exi26

Akbank Exi26 Kredi Kartı

26 yaş ve altı için sunulan bu Akbank ürünü de, bir öğrenci kartı niteliği taşıyabilen kredi kartı ürünlerinden. Akbank’ın pek görünürde kampanyası olmasa da, öğrenciler için dönem dönem fırsatları mevcut ve bunlardan yararlanabilmeniz de mümkün. Herhangi bir kart ücreti yahut masrafı olmayan, anlaşmalı mağazalarda geniş vade seçenekleri bulunduran Akbank’ın öğrenciler için sunduğu kredi kartı Exi26 ile; işlemlerinizi sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu