Turizm

Sabiha Gökçen Havalimanı Uçuş Bilgileri

Daha önce İstanbul Havalimanı uçuş bilgilerini sizinle paylaşmıştık. Eğer İstanbul Atatürk havalimanı ile ilgili uçuş bilgilerine ihtiyaç duyuyorsanız buraya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

Türk Hava Yollarının da yurt içi seferlerden bir kısmınıoraya yönlendirmesiyle daha işlek hale gelen Sabiha Gökçen Havalimanı, aynı zamanda yurt dışı ucuz uçuşlarında İstanbuldaki merkezi halinde. Zaten bir çok Avrupa ülkesinde de Easyjet, Ryan Air gibi düşük maliyetli havayollarının (Low cost Airlines) merkezdeki havalimanını değil şehir dışındaki havalimanlarını kullandığı biliniyor. Siz de Sabhia Gökçen üzerinden gidecek ya da yolcu karşılayacaksanız yazının devamında uçuş bilgilerini görebilirsiniz.

Şunu belirtelim ki burada yapacağınız ucuz uçuşların ulaşım maliyetleri de gözden kaçırılamayacak kadar yüklü. İstanbul’un merkeze yakın bir yerinden Sabiha Gökçen Havalimanına ulaşım ciddi bir sorun. Diyelim ki Paris’e gittiğiz, uçağınızın ineceği havalimanın Paris’in merkezine 50-60 kilometre uzaklıkta olduğunu bilmeniz gerekiyor. Aynı durum diğer Avrupa ülkeleri için de çoğunlukla geçerli.

Yolcu karşılamak da bu havalimanında bir hayli sıkıntılı. Bu sıkıntıyı biraz olsun azaltmak için, evden çıkmadan karşılayacağınız uçağın rötar yapıp yapmadığını ve uçuş kodu ile birlikte kaçta ineceğini iyice kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Buraya tıklayarak Sabiha Gökçen Havalimanı uçuş bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu