Dizi

Sensiz Yaşayamam Dizisi

“Sensiz Yaşayamam” dizisi artık bir diziler kördüğümü haline gelmiş televizyon ekranlarında kaybolanlar ve nerede o eski diziler diyenler için hoş bir alternatif. 3 haftadır ekranlarda yer alan dizi gerçekten çok kaliteli bir yapım. Bu, dizinin oyuncu kadrosundan da belli oluyor. Senaryosu Leyla Karaloğlu ve Seval Bozkurt tarafından yazılan dizinin yönetmeni ise Özer Kızıltan. Sensiz Yaşayamam dizisinde Burcu Binici ve Özgür Çevik gibi genç oyuncuların yanı sıra, çok tecrübeli ve izlemekten zevk aldığımız oyuncular da yer alıyor. Örneğin Emre Kınay ve en son Elveda Rumeli dizisinde izlediğimiz Gülçin Santırcıoğlu bunlardan bazıları.

Dizinin Teknik Ekibi ve oyuncu kadrosu şöyle;
Özer Kızıltan (Yönetmen), Leyla Karaloğlu – Seval Bozkurt (Senaryo), Özgür Çevik (Serdar), Burcu Binici (Nehir), Suna Selen (Neriman), Mustafa Alabora (M. Şevki), Civan Canova (Muammer), Haldun  Boysan (Hayati), Selma Kutluğ (Zehra), Asu Emre (Serra), Şahika Koldemir (Binnaz), Bahar Akça (Ece), Ceyhan Gölçek (Makbule), Hanife Şahin (Esma), Fatih Koyunoğlu (Cengiz), Mahmut Gökgöz (Kemal), Zeynep Çopur (Melek), Gizem Soysaldı (Hilal), Berat Efe Palar (Ali), Derya Uçar (Sinem), Hülya Akan (Ayfer), Emrecan Yıldırım (Bekir)…

Cuma akşamları Fox Tv’de yayınlanan Sensiz Yaşayamam dizisini henüz izlememiş olanlar için konusunu da şöyle özetleyebiliriz : Sencer Ailesi, İstanbul’un en zengin ailelerinden biri, ve aile reisi Mehmet Ali Alabora’nın canlandırdığı M. Şevki’dir. M. Şevki, zenginliği ve gücünü geçmişte işlediği bir günah üzerine kuruludur. Babasının gayrimeşru oğlunu, mirasa ortak olmaması için öldürmüştür. (Aslında kendisi evlat edinildiği için gerçek varisi öldürmüş oluyor.) Doğan (Emre Kınay) ise, M. Şevki’nin büyük oğlu olup, babasından bile daha hırslıdır. Şahika (Gülçin Santırcıoğlu) da Doğan’ın karısıdır. Ailenin küçük oğlu Serdar, Boğaziçi Mezunu Nehir ile karşılaşır. Kimseyi dinlemeden Nehir ile evlenir ve Nehir’in eve girmesi ile gerçekler birer birer gün ışığına çıkmaya başlayacaktır. Nehir bu ailenin babasının ölümüne sebep olduğu şüphesine kapılacak ve genç aşıkların aşkları şüphe ile savaşmaya başlayacaktır.

Dizinin başlamadan önce yayınlanan tanıtım fragmanını da sizinle paylaşıyoruz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu