Dizi

Spartacus Gods Of The Arena 1. Bölüm

Spartacus hayranlarının merakla beklediği prequel serisi Spartacus Gods of the Arena’nın ilk bölümü cuma gecesi orjinal kanalında yayınlandı. Bugün Türk sitelerinden izleme imkanını da bulduk. Beklendiği gibi tam bir heyecan fırtınası şeklinde başladı. Batiatus’un akıl oyunları Blood and Sand’de de olduğu gibi olay örgüsünü sürükleyici kılıyor. Lucretia daha genç, daha güzel ayrıca arkadaşı Gaia dizinin erkek hayranları için ayrı bir hayran kitlesi oluşturacak gibi gözüküyor.

Dizinin bu serisinde de cinsellik üst düzeyde. Kan ve vahşet had safhada. Şehvet, ihtiras sınırları zorluyor. Past Transgressions adlı bu bölümü izlemediyseniz hiç vakit kaybetmeyin. Dizinin sonu da gerçekten çok merak uyandırıcı biçimde bitti, haftaya cuma yayınlanacak olan 2. bölümün fragmanını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm Spartacus hayranlarının gözü aydın olsun, bol Spartacus’lü 6 hafta sizleri bekliyor olacak. Gelişmeleri farketmez.net adresinden takip edebilirsiniz. Ayrıca yeni Spartacus Belli Oldu yazımızı okumadıysanız buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu