DiziVideo

Spartacus Gods Of The Arena 3. Bölüm

Spartacus hayranları Gods of The Arena’nın bölümleri yayınlandıkça hem seviniyor hem de üzülüyor. Üzüntümüzün sebebi yolu yarılamamız. Dün gece Spartacus Gods of the Arena’nın 3. bölümü Paterfamillias adı ile yayınlandı. Bölümler ilerledikçe, kanın, şiddetin, seks sahnelerinin, entrikaların dozu da yükseliyor. Yazımızın devamında 3. bölümü izlemeyenler için, bölüm hakkında ayrıntılı bilgi veren içerik olduğunu belirtelim. Yazının sonunda da Gods of The Arena 4. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.
Bu bölümde, fragmandan da gördüğümüz gibi, Quintus batiatus’un babası, tedavisi için gittiği Sicilya’dan dönüyor. Bu sürpriz ziyaret, önce Batiatus’un sonra da karısı Lucretia ile arkadaşı Gaia’nın planlarını bozuyor. Baba Batiatus idareyi tekrar ele alıyor. Dövüşlere katılacak olan gladyatörleri tekrar seçiyor. Batiatus’un düşman olduğu kişilerle tekrar dostluk kuruyor. Bu bölüm Oneamaus’un Doktore olarak karşımıza çıktığı ilk bölüm. Biraz acemi, ama herkesin saygı duyduğu bir gladyatör olduğu için işi çok zor olmayacak. Bu bölümde Gannicus’u dövüşürken göremiyoruz ama bir çok kanlı sahne izliyoruz. Bunlardan en önemlisi, Spartacus Blood and Sand 1. sezonun şampiyonu Crixus’un doğuşuna vesile oluyor. Barca’nın sevgilisi Octus ile Crixus arenada ölümüne bir dövüşe çıkıyorlar.
Bölüm sonunda da Batiatus, babasının tedavi için Sicilya’ya geri dönmeyeceğini ve ölene kadar Ludus’ta kalacağını öğreniyor, derin derin düşüncelere dalıyor. Gelecek bölümlerde bir otorite savaşıyla birlikte, Batiatus’un babasını nasıl alt edeceğini göreceğiz gibi.

Spartacus Gods Of The Arena 4. Bölüm Fragmanı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. spartacus un yeni bölümleri çekilor mu,çekilecek mi haberiniz var mı? teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu