DiziVideo

Spartacus : Gods Of The Arena Çekimleri Başlıyor !

Spartacus hayranlarına müjdeli bir haberimiz var. Daha önce de yazdığımız gibi Spartacus dizisi Ocak 2011’de 6 bölümlük prequel serisi olarak ekranlara dönüyor. Buraya tıklayarak prequel kelimesinin Türkçe’de ne anlama geldiğini ve Spartacus 2. sezon ile ilgili bilgileri okuyabilirsiniz.

Spartacus dizisi 1. sezonunda Blood and Sand ismini kullanmıştı. 6 bölüm olarak çekilecek prequel serinin ismi, Spartacus: Gods Of The Arena olacak.  Yeni sloganları şöyle;  ” Her efsanenin bir başlangıcı vardır. ” Spartacus: Gods of  The Arena dizisinin yeni rollerinde ise 3 tanıdık isim var. Yazımızın devamında hem bu yeni isimleri görebilir hem de Spartacus : Gods of the Arena dizisinin tanıtım fragmanını izleyebilirsiniz.

Dizisinin erkek başrol oyuncusu Dustin Clare olacak. Söylentilerin aksine Dustin Clare, Spartacus yani Andy Whitfield’in yerini almayacak. Clare’ in canlandıracağı rol, eski şampiyon gladyatör Gannicus olacak. Gannicus, Spartacus’ten ve Crixus’tan önce gelen, Capua’nın ilk şampiyon gladyatörü olacak. İşte Dustin Clare’in bir resmi;

Dexter dizisinden tanıdığıımz güzel yıldız Jaime Murray ise Lucretia’nın Capua’da statüsünü yükseltmeye çalışan hırslı arkadaşı rolünde oynayacak. Jaime Murray’ın resmini hemen altta bulabilirsiniz.

Young and Restless ( Yalan Rüzgarı ) ve General Hospital’dan tanınan Marisa Ramirez ise, güzel bir köle kızı canlandırıyor. Aşağıda Marisa Ramirez’in de bir resmini sizlerle paylaşıyoruz.

Starz kanalının açıklamasına göre, Spartacus : Gods Of The Arena’nın konusu şöyle; Henüz Batiatus ailenin ve Ludus’un liderliğini almış durumda değil. Gannicus ise Ludus’un baş gladyatörü ancak, Batiatus’un Ludus’u henüz Capua’da halkın saygısını kazanamamış durumda. Bundan dolayı da Batiatus’un gladyatörleri büyük şampiyonalarda döğüşme hakkına sahip değilller. Gannicus hem bütün Batiatus’un evini ayakta tutabilmek için, hem de bütün Capua’nın şampiyonu olabilmek için hayatta kalmak zorunda.

Lucy Lawless, John Hannah, Peter Mensah ve Manu Bennett aynı rollerinde oynamaya devam edecekler. En sevindirici olan ise, Spartacus rolü ile Andy Whitfield’in de Gods Of The Arena serisinde görünecek olması. Spartacus: Blood and Sand dizisinin 2. sezon çekimlerine ise 2011 yılı içerisinde başlanacak. Dizide Naevie karakterini canlandıran, Lesley Ann Brandt, “Andy hastalıkla mücadeleyi harika yürütüyor ve tedavisi neredeyse tamamlanmak üzere.” mealinde açıklamalarda bulundu.

İşte Ocakta gösterilmeye başlanacak olan 6 bölümlük prequel Spartacus : Gods of the Arena ‘ nın ilk tanıtım videosu.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Büyük bir heyecenla bekliyoruz vallaha konusu güzel olmuş en azından sabırsızlıkla bekleyen izleyiciler az olsun dindirir die düşünüyorum.adamım Crixus :))

  2. valla ben ilk bölümlerine hastayım mükemmel bakalım 2 sezon bölümleri nasıl olacak ama ben ilk bölümlerini izledim acıkcasu begenmedim inşallah asıl konusuna geri döner

  3. yha bu dızı coq qzl de en son spartacus batıatusu öldrmstu orda bıttı smdı bıda baslıcakmı yenı sezonu fln warmı bı bılqısı olan warsa yazsz ltfn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu