Dizi

Spartacus : Gods Of The Arena’dan İlk Kareler

Daha önce de bir çok yazımızda sizinle paylaştığımız gibi, Spartacus Blood And Sand dizisinin binlerce kişiyi kendisine hayran bırakan başrol oyuncusu Andy Whitfield, Spartacus dizisinin 1. sezon çekimlerinin sonuna doğru lenfomaya yakalanmıştı. Bu ani gelişmeden sonra Starz kanalı stratejik bir hamle ile, hem dizisinin hayranlarını hayal kırıklığına uğratmamak hem de zaman kazanmak için Spartacus Gods Of The Arena adında 6 bölümlük bir mini seri – prequel serisi çekmeye başlamıştı. Bu prequel serisinin çekimleri geçtiğimiz yaz başlamış ve yayına girme tarihi Ocak 2011 olarak belirlenmişti. Bu tarih hala geçerliliğini koruyor ancak, Andy’nin iyileştiği haberlerine istinaden açıklanan Andy Whitfield’li Spartacus 2. sezon sekteye uğradı. Bu konu ile ilgili yazımızı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Bu yazımızda 2010 yazında ağustos ayında çekimlerine başlanan Spartacus Gods Of The Arena’dan gelen ilk kareleri sizinle paylaşıyoruz.

Yukarıda gördüğünüz oyuncu Dustin Clare. Batiatus’un ilk büyük şampiyon gladyatörü ve aynı zamanda Capua’nın ilk Şampiyonu. Dizideki adı ise Gannicus. İşte Gannicus’un bulunduğu bölümlerden bir kaç fotoğraf.

Gannicus da Spartacus ‘un şampiyonluğu elde ettikten sonra yaptığı gibi 2 kılıçla savaşıyor.

İşte bu resimde de Spartacus dizisinin 1. sezon 13. bölümünde ölen Batiatus’un gençliğine ait;

Aşağıdaki resim de Spartacus Gods Of The Arena’nın posteri. Resimde arkada görmüş olduğunuz kızıl saçlı oyuncu ise Dexter dizisinden tanıdığımız Jaime Murray. Spartacus Gods of the Arena’daki rolü, Lucretia’nın Capua’da statüsünü yükseltmek için çabalayan hırslı arkadaşı.

Spartacus 2. sezon ve Spartacus Gods Of The Arena dizisi ile ilgili tüm yeni bilgiler için bizi takip etmeye devam edin. Çok kısa bir süre içinde Spartacus rolü için Andy Whitfield’in yerine aday olan isimleri tanıttığımız yeni yazımızı da sizlere sunacağız.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. farketmez. net
    bunlar gerçekten inanılmaz bilgiler bizim için (spartacus tr fan klübü )

    acaba isminizin ve sitenizin adını haberde en başta koyup izninizi almak şartıyla sitemizde yayınlayabilirmiyim …

  2. ben 6.bolumden sonra sına bakamadım yenı oyuncula katılmıs herhalde cok merak edıyorum devamını ızlemem lazım o zaman yapanlara helal olsun cunku o sahneler ne kadar gercek cı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu