DiziVideo

Spartacus War of the Damned 1. Bölüm Yorumları ve 3. Sezon 2. Bölüm Fragmanı

Evet arkadaşlar, bu yazıda sizlerin de yorumlarını merak ettiğimiz için Spartacus dizisinin 3. sezon 1. bölümü ile ilgili bir yorum sahası açıyoruz. Ardından da 2. bölüm fragmanını sizlerle paylaşacağız.

Birinci bölümde görülüyor ki, nerede çokluk varsa orada problem bitmiyor. Spartacus’un isyancılar ordusunun mevcudu binleri geçmiş durumda. Hal böyle olunca hem Spartacus’un liderlik pozisyonu sorgulanıyor hem de düzen, intizam sağlamak oldukça zorlaşıyor. Açlık da başgöstermeye başlamış durumda. Tabi ki Spartacus’un bununla ilgili planları var. Yakınlardaki Nuceria şehrini ele geçirerek, kışı orada idare etmek ve ordusunun ihtiyacı olan kaynakları karşılamak amacında. Spartacus War of the Damned ‘in 2. bölümünde Nuceria savaşını göreceğiz. Ya da bu bir kuşatma olabilir. Çünkü bölümün adı Kapıdaki Kurtlar.

Öte yandan bu seferki rakibin ne denli dişli olduğunu da gördük. Crassus diğer Romalılar gibi değil. Rakibini küçümsemiyor ve sabır ile yeteneği bünyesinde birleştirmiş bir adam. Ayrıca Crassus’a vaad edilen ödül de İmparatorluk yani uğrunda her şeyi göze alabileceği bir ödül.

Bu arada Kartal uçlu mızrağın da ne anlama gelmiş olduğunu gördük. Her yendiği birliğin komuta kademesinden alınıp koleksiyona katılan birer Roma simgesi.

Görmediğimiz ince ayrıntıları da sizlerden yorum olarak bekliyoruz. Lütfen yorum yapmaktan çekinmeyin.

Spartacus 3. Sezon 2. Bölüm Fragmanı – Spartacus War of the Damned Wolves at the Gate

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu