DiziVideo

Spartacus War of the Damned 3. Sezon 3. Bölüm Fragmanı

Arkadaşlar, mükemmel bir bölümü daha geride bıraktık. Spartacus ve özgürlük ordusu, kendilerine etrafı kalın surlarla çevrili bir şehir edinmeyi başardılar. Ancak bölüm sonunda da Marcus Crassus’un oğlu ve Julius Sezar ile birlikte kurduğu olağan üstü büyüklükteki Roma ordusunu gördük. Dağınık fakat inançlı Spartacus ordusunun bu şekilde düzenli kurulmuş ve rakibini küçümsemeyen bir ordu karşısında işi gerçekten zor. Bakalım neler olacak hep beraber izleyip göreceğiz.

Spartacus War of the Damned 3. Sezon 3. Bölüm Fragmanı

Görüldüğü gibi bu bölümde işin içine bir de Jack Sparrowvari bir korsan da giriyor. İşler iyice karışıyor. Aynı zamanda Spartacus intikam aşkı ile masum kadınlara ve çocuklara da gözünü kırpmadan zarar verebilen azad edilmiş, eski kölelerden oluşan ordusunu dizginlemek zorunda. Söz konusu orduyu oluşturan insanlar ise eskiden insana yakışmayacak muamele gördükleri Romalılara çoluk çocuk demeden acı çektirmeyi normal bir davranış olarak görüyorlar. İntikam duygusu tüm benliklerini sarmış durumda.

Bu işin sonunun Spartacus hareketinin imhası ile sonuçlanacağını hepimiz biliyoruz ama ilginç bir şey var. Henüz 2. bölümde Spartacus ordusunu imha ile görevli Roma ordusu toplandı. Savaş 8 bölüm sürecek mi, Spartacus ne kadar direnebilecek ? Ordunun akıbeti ne olacak. Hepsini yavaş yavaş göreceğiz ve bunun için hepinizin sabırsız olduğunuzu biliyoruz.

Farketmez.net i takip etmeye devam edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu