DiziVideo

Spartacus War of the Damned 3. Sezon 4. Bölüm Fragmanı

Spartacus War of the Damned’in 3. bölümünü de geride bıraktık. Gerçekten sürükleyici ve nefes nefese bir bölüm izledik. Bu yazımızda sizlere bölümle ilgili yorumlarımızı sunacağız. İzlemediyseniz okumamanız daha iyi olacaktır. Ardından da Spartacus War of the Damned 3. sezon 4. bölüm fragmanını sizlerle paylaşacağız.

Öncelikle belirtmek isteriz ki, özgürlüğünü kazananlardan oluşan asiler ordusu, Roma’ya karşı zaferler kazandıkça vahşetin boyutlarını da artırıyor. Biraz aklı selim adamların verdikleri öğütler çığrından çıkmış kalabalığa fayda etmiyor ve Romalıların kölelere yaptıkları zulümün aynısını onlar da Romalı tutsaklara yapıyorlar. Haydi, psikolojisi bir hayli bozuk olan Naevia’nın duygularını anlayalım ama diğerlerine ne oluyor sormadan edemeyiz.

İkinci olarak her cinsel tercihe saygımız olduğunu söyleyelim ancak Nasir ile Agron’un gereksiz yere uzatılmış aşk sahneleri biraz eşşeğin kulağına su kaçırıyor gibi, yine de takdir izleyenlerin.

Birden bire karşımıza çıkan korsanlar da delikanlı çıktılar ve adil şartlarda bir ticaret anlaşması imzalandı.

Crassus’un oğlu Tiberius ise tedariksiz hacete gitmenin cezası olarak ölümcül bir hatıra ile evine dönüyor. Bu durum Sezar’ın elini güçlendirecek ve ilerleyen bölümlerde Spartacus ordusunun bozulan iç dinamiklerinden de faydalanarak isyanın sonunu getiren adımları atacak. Crassus ise oğlunun durumunu görünce kesenin ağzını biraz daha açıp, Spartacus üzerine dünyanın en güçlü ordularından biri ile gitmeye karar verecek.

Geriye kaldı 7 bölüm, tadını çıkarın deriz.

Spartacus 3. Sezon 4. Bölüm Fragmanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu