MobilMüzik

Spotify Premium Kullanmanız İçin 5 Sebep

Spotify, günümüzün en popüler online müzik dinleme servislerinden biri. Servisin kullanım amaçları, insanlara müzik dinletmek adına sıralanmış ve pek çok sanatçıyı –Türk dahil- bünyesine katmış bir arşive sahip. Fakat uygulamayı kısa bir süre tam sürüm olarak kullandıktan sonra sizden premium üye olmanızı istiyor. Premium üyelik standart olarak aylık 10 TL. Ancak Enpara, TEB, Mavi Jeans, Vodafone vs… gibi birçok kampanya ile oldukça düşük bir rakamla premium üyelik sahibi olabiliyorsunuz ve zaten bir şekilde premium üye olduktan sonra da vazgeçilmez bir uygulama olarak her ay yeniliyorsunuz.  Hatta geçtiğimiz günlerde de En İyi Online Müzik Dinleme Servisleri konusunda, listenin ilk sırasına Spotify uygulamasını eklemiştik.

spotify premium

Bugün, sizlerle Spotify’ı neden kullanmanız gerektiği hakkında konuşacağız, hem de madde madde.

Moduna Göre Spotify!

Spotify, nabza göre şerbet vermek konusunda en iyisi. Yaptığı playlist ve seçme parçalarla, editörleri tarafından oluşturulan bu listeleri haftalık güncelleme hali ile gönüllere taht kuran uygulama ile; modunuza göre müzik dinleme hakkına sahipsiniz. Hüzünlüyseniz, melankolik bir çalma listesi; neşelenmek istiyorsanız, mutlu bir çalma listesini yürütebilmeniz mümkün. Hem de, birkaç tıkla.

Keşfe Göre Spotify!

Spotify, keşif hakkını saklı tutar ve sizler için oldukça güzel haftalık listeler sağlar. Her hafta, ne dinlediğinizi, hangi türden müzikleri sevdiğinizi analiz eden uygulama, bu analize göre bir çalma listesini her hafta beğeninize sunar. Bu sayede, Spotify üzerinde yeni sanatçılarla karşılaşabilir ve hatta onların müptelası dahi olabilirsiniz.

Ülkeye Göre Spotify!

Spotify, “Viral” çalma listeleri ile de, ülke ülke kategorize edilen ve hangi ülkede neyin popüler olduğunu bilen bir çalışma prensibine sahip. Bu sayede, dilediğiniz ülkenin o anda popüler olan, ki buna artık viral deniyor, şarkılarını dinleme listenize alabilir ve kolay bir şekilde, onlarla tanışabilirsiniz!

Ucuz Bir Spotify!

Spotify, yıl içinde yaptığı pek çok kampanya ile, ülkemizde cüzi bir miktar olan 10 TL’den bile aşağı düşmeye çalışıyor. Enpara, Vodafone gibi şirketlerle anlaşmaya varan ve geçtiğimiz yıl oldukça güzel fırsatları tarafımıza sunan uygulamaya bu kampanyalar aracılığı ile normalinden çok daha az fiyata ulaşabilirsiniz!

Bedava Spotify!

Spotify’ı bedava kullanabilmeniz de mümkün bir durum. Ancak, bedava kullandığınız vakit belli başlı özellikleri hem sınırlanıyor, hem de araya reklamlar giriyor. İki, üç şarkıda bir giren reklamlar sayesinde, biraz da olsa sıkıcı bir hal alan uygulamada aynı zamanda bedava kullanımda şarkı atlama ve benzeri özellikleri de sınırlı tutulmuş durumda; ancak, her şeye rağmen, Spotify üzerinde yasal bir şekilde bedava müzik dinlemek, mümkün!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu