Genel

SSK Hizmet Dökümü Sorgulama

T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Sosyal Sigortalar Kurumu’ nun sitesinden SSK sigortalı Hizmet Dökümünüzü sorgulayabilirsiniz. Hizmet Dökümünüzü almak için SSK sicil numarası veya T.C. kimlik numaranızı bilmeniz yeterli oluyor. Eğer SSK sicil numararanızı bilmiyorsanız, sicil no sorgulamak için için buraya tıklayabilirsiniz. T.C. kimlik numaranızı bilmiyorsanız, T.C. kimlik numarası sorgulama için buraya tıklayıp öğrenebilirsiniz.

SSK hizmet dökümü sorgulama sayfasında, SSK sicil no sorgulama sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. T.C. kimlik numarası ile hizmet dökümü sorgulamak için buraya tıklayabilirsiniz. Hizmet dökümü sayfasında, yıllık olarak kazanç bilgilerini, prim ödenmiş gün sayınızı gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Edit 2017: Artık hizmet dökümlerinizi e-devlet üzerinden sorguluyorsunuz. e-devlet 7 sene içinde oldukça güzel gelişmeler kaydetti. Bu yüzden bir e-devlet şifresi (hala almadıysanız PTT şubelerinden alabilirsiniz) edinip, diploma, tapu, ikametgah, sgk hizmet dökümü gibi belgeleri, devlet dairelerinde sıra beklemeden alabilmeniz mümkün hale geldi.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. sgk hizmet dökümü vermiyor e-devlet sitesi 1tl.istiyor,hırsızlar teknoloji bu babanızın oyuncagı değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu