ReklamlarSpor

THY’ nın Messi’ li Barcelona ile Reklam Filmi

Türk Hava Yolları geçtiğimiz günlerde Barcelona takımın resmi sponsoru olmuştu. Barcelona takımına 3 yıllık sponsorluk karşılığı 3 milyon euro ödenmiş ve üzerinde Barcelona’ nın logosu bulunan bir uçak tahsis edilmişti. THY’ nin son yıllarda yaptığı çıkış’ ın en güzel örneği olarak gösterilebilir bu anlaşma. Neticede şu an Dünya’ nın en iyi takımı olarak kabul edilen Barcelona ki milliyetçiliği ile bilinen bir bölgenin takımı olan anılmaktadır.

 

Barcelona ve THY Reklamı

15 Nisan 2010 da gösterime girecek olan birde reklam filmi çekti THY, Barcelona takımı ile. Şu sıralar oynadığı futbolla tüm Dünya’ nın beğenisini kazanan Messi’den tutun, İbrahimoviç, Xavi, İniesta ve Puyol gibi futbolcular THY için kamera karşısına geçti. CNN, BBC, Eurosport, Euronews gibi birçok ulusal kanalda aynı anda gösterime girecek olan reklam filmi, 70 ülkede yayınlanacak.

Reklam filminde fonda çalan müzik Sertap Erener ve Nil Karaibrahimgil tarafından yapıldı ve yine Sertap Erener tarafından seslendirildi. Çekimler İstanbul ve Barcelona’ da toplam 6 günde tamamlandı. THY nin yeni sloganı “Whe Are Turkish Airlines, Whe Are Globally Yours” ve yeni simges kırmızı kürelerde ilk defa kullanıldı.

İşte tüm Dünya’ nın izleyeceği THY’ nin Messi’ li Barcelona ile çekilen reklam filmi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu