Dekorasyon

Yaratıcı ve İlginç Mobilya Tasarımları

Ülkemizde de son yıllarda revaçta olan ilginç tasarımlı mobilyalar üzerinde, 25 yıldan fazla bir süredir çalışan “Straight Line Designs” adlı firmanın, başlıktaki gibi yaratıcı ve bir o kadar da ilginç tasarımlarını sizlerle paylaşmak istedim. Tasarımları inceleyip, satın almak isteyenler için şimdiden belirtelim ki, bahsi geçen firma Kanada‘ nın British Columbia eyaletinde bulunuyor. Sitenin iletişim bölümünden irtibata geçerseniz belki kargo yoluyla ürünleri alabilirsiniz. Tabi biraz masraflı olacaktır 🙂 Normalde de sitelerinde, her yeni tasarımın en az 1,500 $‘ dan başladığını da belirtmişler.

Oldukça tanınmış olan firmanın tasarımlarını Judson Beaumont ve sekiz çalışanı beraber oluşturuyor. Bu tasarımların bir çoğu da Kuzey Amerika ve Kanada’ da ki çeşitli kütüphane, hastahane ve havaalanınlarda bulunmakta. Beamont, tasarımlarını yaparken kendilerini çocuk olarak hayal ettiklerini ve yaratacılıklarını da buna borçlu olduklarını belirtiyor.

Fotoğraflardaki tasarımları incelerseniz, önce fotoğraf hilesi olduğunu düşüneceksinizdir eminim. Ama fotoğraflarda gördüğünüz herşey gerçek.

1 – Yırtılabilir Puf Koltuk

2 – Yanmış Masa

3 – Sobey

4 – Siyah Şifoniyer

5 – Raymond

6 – Patlayan Dolap

7 – Oops! Şifoniyer

8 – Kunduz Şifoniyer

9 – Konserver Puf Koltuk

10 – Komik Masa

11 – Kırık Şifoniyer

12 – Eritme Dolap

13 – Çöken Masa

14 – Cindy

15 – Brian

16 -Akerdeon

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Farklılık her zaman iyidir. Bence artık birçok alanda sıradışı tasarımları göreceğiz….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu