Kullanım Koşulları

Farketmez.net sitesini ziyaret ettiğiniz zaman veya  site içerisinde yer alan bir bilgiyi kullanmanız halinde kullanım koşulları ve gizlilik politikasını kabul etmiş sayılacaksınız.

İşbu site ve site uzantısında mevcut her tür konu, hizmet, kullanma koşulları ve sitede sunulan bilgileri önceden bir bildiriye gerek duyulmadan değiştirme, kalıcı ya da geçici olarak silme hakkı Farketmez.net’e aittir. Yapılan esaslı değişiklikler olduğunda yazılar güncellenir ve yazılar yayınlandığı süreden itibaren geçerlidir. Siteyi ziyaret eden ziyaretçiler bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer internet siteleri için de geçerlidir.

Farketmez.net içerisinde kontrolü altında olmayan başka sitelere link verebilir. Bu sitelerin içerdikleri diğer bağlantılardan tarafımız sorumlu değildir.

Farketmez.net ekibi olarak zararlı içeriklerin bulunmaması elimizden geldiğince tedbir alıyoruz. Ancak teknik sorunlar yaşamanız ya da bir başka sebeple cihazlarınızın herhangi bir zarara uğraması halinde, Farketmez.net olarak sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Ziyaretçi olarak, cihazlarınızın başına gelebilecek bu zararlar için gerekli önlemleri almanızı tavsiye ediyoruz.

Site içerisinde kullanıcıların ilettiği ad, soyad, e-posta gibi kişisel bilgileri üçüncü şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Bu bilgiler, sadece resmi makamlarca tarafından usulüne uygun talep edilmesi şartıyla paylaşılabilir.

Farketmez.net, herhangi bir bildirim bulunulmaksızın Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nı değiştirme hakkını saklı tutar.

Sitede yer alan bilgiler, görseller ve/veya içeriklerin çoğaltılması, yayınlanması, kopyalanması, sunulması ve/veya sitenin bütünü ya da bir kısmı başka internet sitesinde izinsiz olarak kullanılması kesinlikle yasaktır.

Sizlerin, sitemize her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini önermekteyiz.

Başa dön tuşu