Reklam ve İş Birliği

Siz de markanızı, ürününüzü veya hizmetinizi daha fazla insana ulaştırmak istiyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Farketmez.net ekibi olarak bize gönderdiğiniz bilgileri titizlikle inceler ve ziyaretçinin en çok dikkat edeceği şekilde hazırlarız.

Farketmez.net Üzerinden Verebileceğiniz Reklam Çeşitleri

Tanıtım Yazısı

Tanıtım yazıları site içerisinde konu olarak gözükmektedir. Yazı içinde verilen sizin firmanıza ait bağlantılar sayesinde konuyu inceleyen ziyaretçiler size yönlenmiş olur. Bu sayede bir yandan potansiyel müşterilerinize erişirken diğer yandan sitenizi Google gibi arama motorlarının güvenini kazanmış olursunuz. Bu güven daha öncelerde Page Rank ismiyle değerlendirilirken bugünlerde Page ve Domain Authority (Sayfa ve Alan Adı Güvenilirliği) olarak ikiye ayrılmış durumdadır. Tanıtım yazıları sayesinde bu güvenilirliği arttırma imkanınız da bulunmaktadır.

Banner Reklamlar

Belirli boyutlarda olması gereken banner reklamlar, yeni çıkan veya tanıtımını yapmak istediğiniz ürününüz için uygun reklam çeşididir. Banner reklam içerisinde görsel veya metin kullanma şansınız bulunmaktadır ve ürün sayfasına vereceğiniz bağlantı ile ziyaretçileri kendi sitenize çekebilirsiniz.

Slayt Reklamlar

Farketmez.net sitesine girdiğiniz anda karşınıza ilk çıkan bölgede yayınlanan reklam biçimidir. Bu reklamın en büyük artısı ziyaretçiler siteye girer girmez sizin reklamınızı daha doğrusu yazınızı görecektir. İlgi gösteren ya da incelemek isteyen ziyaretçiler yazınıza girebilir ve sizin sayfanızı ziyaret edebilir. Mantık olarak ilk seçenek olan Tanıtım Yazısı ile aynıdır tek fark sitenin üst bölgesinde bulunmasıdır.

Başa dön tuşu