SinemaVideo

Ashton Kutcher ve Natalie Portman’ın Yeni Filmi Koşulsuz – No Strings Attached

Kısa bir süre önce sizlerle “Friends with Benefits” filminin fragmanını paylaşmıştık. Justin Timberlake ve Mila Kunis’in başrollerini paylaştığı Friends with Benefits, duygusallıktan uzak salt yatak arkadaşlığı içinde olan iki insanın hikayesini anlatıyordu. Eğer izlemediyseniz, buraya tıklayarak Friends with Benefits’in fragmanını izleyebilirsiniz. 2011 ‘de vizyona girecek olan Aston Kutcher ve Natalie Portman’ın başrollerini paylaştığı film ise No Strings Attached – Koşulsuz. Yazımızın devamında bu filmin fragmannı da sizlerle paylaşıyoruz.Ayrıca, buraya tıklayarak Natalie Portman’ın bir süre önce gündeme geldiği film olan “Your Highness” filminin fragmanını da izleyebilirsiniz.

Filmin yönetmenliğini Ivan Reitman üstlenmiş. Filmde Portman ve Kutcher, duygusallık içermeyen, cinsel bir arkadaşlık kurmaya çalışırlar. Ancak çok fazla süre geçmeden, bu işin böyle yürümeyeceğini, sadece seks üzerine bir ilişki kurulamayacağını ve daha fazlasını istediklerini farkederler.

Buradan da filmin fragmanını izleyebilirsiniz, fragmanın hemen altında filmi izledikten sonra gördüğünüz oyuncuların gerçek isimlerini merak etme ihtimalini göz önünde bulundurarak Koşulsuz filminin oyuncu listesini sizlerle paylaşıyoruz.

No Strings Attached – Koşulsuz – HD Fragman

No Strings Attached – Koşulsuz Filmi Oyuncu Listesi

Natalie Portman – Emma Franklin

Ashton Kutcher – Adam Kurtzman

Cary Elwes – Dr. Metzner

Kevin Kline – Alvin

Greta Gerwig – Patrice

Chris Bridges

Olivia Thirlby – Katie Kurtzman

Lake Bell – Lucy

Ophelia Lovibond – Vanessa

Talia Balsam – Sandra Kurtzman

Guy Branum – Guy

Phil LaMarr – Police Officer

Adhir Kalyan – Kevin

Ben Lawson – Sam

Matthew Moy – Chuck

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu