SinemaVideo

Back To The Future Viral Reklam Olarak Geri Döndü

Bugün yabancı blog sayfalarını incelerken “Back To The Future 4” başlıklı bir yazıyı görünce, acaba “Geleceğe Dönüş” üçlemesinin devam filmi mi çekiliyor dedim. Fakat yazının devamını okuyunca olayın aslını anladım. Arjantinde bulunan bir markanın reklam kampanyası için çekilen bir viral video birden gündeme oturmuş. Dr. Emmet Brown‘u (Christopher Lloyd) ve arabasını yeniden görmek insanları baya bir heyecanlandırmış gibi. Videonun devamı mutlaka çekilecek gibi zaten. Belki bu sefer Marty McFly‘ı da görebiliriz.

Video, Arjantinde bir sokakta konuşan birkaç gencin birden Dr. Brown’un arabasını görmesiyle başlıyor. Gençler hemen aracın yanına gidiyor ve olayı anlamaya çalışıyor. Dr. Brown ise 2011 yılında olduklarını öğrenince başardığı için seviniyor ve olayı kaydeden cep telefonunun ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Neyse daha fazla uzatmadan direk videoyu verelim.

Not: Bir de az önce videonun kamera arkasına benzer bir versiyonu daha Youtube sayfasından yayınlandı. Onu da hemen konunun altına iliştiriyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu