DiziVideo

Spartacus 3. Sezon İlk Fragmanı Yayınlandı !

Spartacus’ün sezonları arasına mesafe koyması hayranlarını her ne kadar bıktırsa da, arada bir yayınlayacakları videolarla ağzımıza birer parmak bal çalacaklar gibi gözüküyor. İşte beklentilerin arttığı şu günlerde, Spartacus Vengeance adı ile Ocak 2012 de yayınlanmaya başlanacak olan Spartacus dizisinin 3. sezon ilk fragmanı yayınlandı. Oldukça heyecan verici olacak, yine bol bol kan ve seks Spartacus hayranları için ortalığa dökülecek gibi gözüküyor. Spartacus’ü bir efsane haline getiren ve bu sezon hasta olduğu için çekimlerde bulunamayan Andy Whitfield’in boşluğu doldurulamamış ancak, McIntyre’nin de kendine göre bir karizması olduğunu söyleyebilriz.Yorumlarımızı yapmadan önce fragmanı sizlerle paylaşıyoruz.

Spartacus 3. Sezon Fragmanı

http://www.youtube.com/watch?v=GObQ_VCGu6w

Ayrıca fragmanın sonlarından bir sahneyi de şöyle ölümsüzleştirebiliriz;

Spartacus : Vengeance

Aslında bu fragman merakımızı daha da çok artırdı. Gördüğünüz üzere Lucretia ölmemiş, ama perişan halleri ile daha bir çekici olmuş sanki. Ayrıca Blood and Sand’in fettan karakterlerinden olan İllithiya ve kocası da 3. sezonda aktif karakterlerden biri olacak gibi gözüküyor. Spartacus ve eski kölelerden oluşan ordusu, Romalılarla resmen savaş haline girmiş, ayrıca Crixus ile de tam anlaşma sağlanmış gibi. bu da demek oluyor ki Crixus’ın Galya’lı arkadaşlarını da daha fazla göreceğiz. Fragmanda  3. sezonun bir yerinden prequel serisinin kahramanı Gannicus da diziye katılacak gibi görünüyor.

Spartacus ve arkadaşlarının gazaları mübarek olsun diyerek yazımızı bitirirken yorumlarınızı esirgemeyeceğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.

İlgili Makaleler

64 Yorum

  1. cnbc-e de bu dizi izlenmez ve kan göremezsiniz orda internetten indirip izleyin zevke varın ayrıca ilk bölümü ben indirdim hemde Türk sitelerinden

  2. alex spartacus değişti evet 1.sezonda spartacusu oynayan andy 39 yaşında öldüğü için 2.sezona başkasını getirdiler ama andy ölmese iyi olurdu 1.sezonda alıştırdılar adamı şimdide 2.sezonda bunu oynatıolar onu8n için hiç izleyesim gelmemişti aslında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu