Sinema

Transformers 3′ te Megan’ ın Yerini Gemma Arterton Alacak

Megan Fox’ un bugünkü şöhretini borçlu olduğu, Transformers serisinin üçüncü filminde rol almayacağı geçtiğimiz günlerde açıklandı. Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru yaptığı bir açıklamada, Transformers’ in yönetmeni Michael Bay‘ ın setteki sert tavırlarını kastederek ‘Hitler‘ benzetmesini yapmış ve üstüne birde serinin ikinci filmi için saçma ifadesini kullanmıştı. Michael Bay’ ın yapımcıları ikna ederek Megan Fox‘ u Transformers 3‘ te istemediğini belirtmişti. Gerçi Megan Fox daha sonra yaptığı bir açıklamada, filmde kendisinin oynamak istemediği için kadroda olmadığını söylesede pek kimseyi inandıramadı. Ve şimdi sorulan soru Transformer 3′ te Megan Fox’ un yerini kim dolduracak? Bir çok isim telaffuz ediliyor ama henüz resmi bir açıklama yapılmadı. IMDB‘ nin sitesinde de serinin üçüncü filminin kadrosundan Megan Fox’ un çıkarıldığı ama henüz yerine kimsenin yazılmadığı görülüyor.

Şu günlerde ise Gemma Arterton‘ un, 2011 yılında gösterime girmesi planlanan Transformers 3’ te, Shia LeBeouf’ a eşlik edeceği söyleniyor. James Bond serisinin Quantum of Solace adlı filmiyle tanınan ve şu sıra halen vizyonda olan Titanların Savaşı filminde de oynayan güzel yıldızın, Megan’ ın yerini doldurup dolduramayağını beraber göreceğiz.

Gemma Arterton kimmiş ki diyenler olacaktır muhtemelen. FHM dergisinin seçtiği 2010′ un en seksi 100 kadın sıralamasında 22. olmuş, Megan gibi 86 doğumlu ve Transformers 3′ te oynayacağı haberleri çıktığı şu sıralar, birçok kişinin Megan gidiyor diye üzülmemesine sebebiyet vermiş ingiliz güzeldir. Her ihtimale karşın Gemma Arterton’ un birkaç resmini konuya iliştiriyoruz.

Daha önce bahsetmiştik ama yine belirtmekte fayda var. Megan Fox’ u eylül 2010′ da vizyona girecek Jonah Hex filminde izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu