Sinema

Megan Fox ‘Jonah Hex’ ile Geliyor

Transformers serisinin 3. filminin oyuncu kadrosundan çıkarıldığı söylenen Megan Fox‘ un, 2010 eylül ayından vizyona girecek olan son filmi Jonah Hex‘ in fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Beklediği başarıyı Jennifer’s Body ile yakalayamayan Megan Fox, çizgi romandan beyazperdeye uyarlanan Jonah Hex ile tekrar izleyicinin karşısında olacak. 70′ lerin çizgi romanı olan Jonah Hex, Warner Bros tarafından sinemaya uyarlanacak. Yönetmek koltuğunda, animasyon filmlerinden tanıdığımız Jimmy Hayward olacak. Filmin oyuncu kadrosunda Megan Fox (Leila), Michael Fassbender (Burke), John Malkovich (Turnbull) ve Jonah Hex rolündeki Josh Brolin bulunuyor.

1800′ lerin sonlarında geçen filmde,  Jonah Hex voodoo büyücüsü olan Turnbull’ un peşine düşer. Turnbull’ un amacı ise Güney müteffiklerini ölümsüzler ordusuyla birlikte serbest bırakmaktır.

Fragmanıyle beraber filmin set görüntülerinide konuya ekliyoruz. Eminim Megan Fox’ un set resimleri oldukça ilginizi çekecektir. Fragmanı izledikten sonra sadece western konulu bir film izlemeyeceğimizi, gelirim,dram ve bol aksiyonlu bir film olacağını görebiliyoruz.

Youtube linkinden fragmanı HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=u2AS9DjwR-o[/youtube]

Youtube’ a giremeyenler için Dailymotion linkinide ekleyelim

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu