DiziVideo

Spartacus Vengeance: 3. Sezondan İlk Kareler ve İlk Teaser

Öncelikle şu müjdeyi verelim ki, artık bu Spartacus dizisinin hangi sezonu hangisi idi, yayınlanacak olan kaçıncı sezondu karışıklığına son verildi. Normalde, Ocak 2012’de Spartacus dizisinin 3. sezonu ancak, Blood and Sand’in 2. sezonu olacaktı. Fakat bu karışıklık, serinin 3. sezonuna Vengeance ismi verilerek giderildi. Artık Ocak 2012’de yayınlanacak olan kısım hakkında Spartacus 3. sezon ismini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Gelelim konumuza, Starz kanalı Spartacus sevenleri sabır küpüne çevirdi. Koskoca 3 yılımız sadece 19 bölüm eden 2 sezonla geçirildi. Bizler sabırlı bir şekilde beklemeyi öğrenirken, bir de 5 ay öncesinden kısa kısa fragmanlar, küçük küçük resimler yayınlayarak, sabrımızın sınırlarını zorluyorlar. İşte yeni Spartacus Liam McIntyre‘in gözlerinden oluşan ilk fragmanı ve resimleri  Starz kanalı tarafından yayınlandı.

Liam McIntyre’in Andy Whitfield’in yerini doldurup dolduramayacağı tartışılabilir. Ancak fiziksel açıdan oldukça benzer olduğunu söyleyebiliriz. Yapımcıların da açıkladığı gibi, hem tip hem de aksan olarak Andy Whitfied’e en yakın adayı seçmişler.

Spartacus 3. Sezon Fragmanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu