MobilTeknoloji

Spor Yapanlar İçin En İyi 3 Google Play Uygulaması

Android cihazınız üzerinde sağlığınızı koruyabilecek, spor aktiviteleri sunan pek çok uygulama mevcut. Her biri, birbirinin taklidi olan bu uygulamaların en özgünü bile bir yerden sonra taklide dönüşüyor ve çoğu zaman bu uygulamaların bir üst modelinin, paralı olduğunu gözlemliyoruz. Bugün sizlerle, taklide düşmeyen ve kendi tarzını yaratan; Google Play Store’de sağlığınızı koruyacak 3 farklı uygulama paylaşacağız.

En iyi 3 serimiz, karışık bir şekilde yazılmıştır, herhangi bir derecelendirme yoktur. Dilediğinizi indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Runtastic

Runtastic
Günlük yaptığı egzersiz programları ile size yeni bir görünüm kazandırmayı amaçlayan Runtastic ve aynı zamanda Runtastic ailesi; farklı uygulamalar sunuyor bizlere. Farklı spor egzersiz tiplerinin bulunduğu bu uygulamaların her birini indirerek, daha sağlıklı yaşayabilmeniz ve her gün spor yapmanız mümkün. Bu sporları, daha kararlı ve daha düzenli bir ölçüde yapmanızı sağlayacak olan bu uygulamalar ile; kendinize sağlıklı ve düzenli bir spor programı oluşturabilir ve hatta, daha sağlıklı bir görünüme dahi, spor salonları ile uğraşmaksızın kazanabilirsiniz. Google Play Store’de Sağlığınızı Koruyacak En İyi 3 Uygulama içerisinde bulunan ve; İçerisinde pek çok yan uygulaması bulunan Runtastic uygulamaları ailesini denemeye karar verirseniz, işe Runtastic Koşu & Fitness uygulamasını kulanarak başlayabilirsiniz. Zaten, sonrası gelecektir.

Adidas Train & Run

Adidas Train Run
Adidas’ın resmi uygulamalarından biri olan Adidas Train & Run’u kullanarak günlük spor programınızı oluşturabilir ve hatta bu spor programlarını zamanında uygulayarak; bir rutin tutturup, fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. Pek çok insanın kullandığı Adidas Train & Run uygulaması Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak mevcut. Günde kaç kilometre yürüyüp, kaç kilometre koştuğunuzu ve bunları hangi hızla yaptığınızı ölçmesinin yanında, fit bir vücut için yapılması gereken her şeyi size sunan bu uygulamayı çok sevebilirsiniz.

Nike+ Running

Nike Running
Tıpkı Adidas Train & Run gibi, Nike da bu işin içine girerek bir uygulama yapmaya karar vermiş ve Nike+ Running uygulamasını beğenilerinize sunmuş. En büyük özelliği bir nevi sosyal medya olan ve arkadaşlarınızla rekabet etmenizi sağlayan Nike+ Running uygulaması ile bir sanal koç eşliğinde günlük rutininizi oluşturabiliyor ve günlük programlarınızı uygulayabiliyorsunuz. Fit bir vücuda sahip olmak için bire bir olan Nike+ Running uygulamasını Google Play Store’den ücretsiz indirebilmeniz mümkün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu