DiziHobiVideo

Yeni Spartacus Belli Oldu !

Spartacus Blood and Sand dizisinin hayranlarının merakla beklediği olay gerçekleşti. Dizinin yıldızı Andy Whitfield’in kansere yakalanması ve tedavisinin uzamasının ardından, herkesin aklında, “yeni spartacus kim olacak” sorusu vardı. Ve nihayet Andy Whitfield’in yerine Spartacus rolünü kimin oynayacağı belli oldu. Starz medya’nın haberine göre Spartacus dizisinin yeni yıldızı Avustralya’lı film ve televizyon oyuncusu Liam McIntyre oldu.

Kanalın CEO’su Albrecht konuşmasında aynen şunları söyledi : Andy’nin yerini kimse tam olarak dolduramaz, ama Spartacus’u daha ileri taşıyacak bir oyuncu bulmamız gerekiyordu. Liam’ın iyi oyunculuğu ile bu başarıyı devam ettirmek istiyoruz.”

Liam McIntyre gerçekten Andy’nin yerini dolduramayacak olsa da, görüntülere göre iyi bir tercih olmuş. Ayrıca aktörün Avustralya’lı olması ve temiz bir aksana sahip olması da dizinin özellikleri ile örtüşüyor. En son Frozen Moments adlı filmde oynayan Liam McIntyre, şu anda Yeni Zelanda’da bulunuyor. Dizinin çoğu oyuncusu Avustralya ve Yeni Zelanda bağlantılı olduğu için, yapımcılar böyle bir tecihe yönlenmiş olabilir.

Liam McIntyre ‘ın kadroya katılması ile, Spartacus Blood and Sand’in ikinci sezon çekimlerinin 2011 baharında başlayacağı ve 2. sezonun Aralık 2011’de gösterimde olacağı da yapılan açıklamalar arasında yer aldı.

Liam McIntyre’in birkaç fotoğrafını ve bir videosunu sizlerle paylaşıyoruz.

Yeni Spartacus Liam McIntyre’nin Resimleri

Yeni Spartacus Liam McIntyre’nin Videosu

(Görüldüğü gibi konuşma tarzı, jest ve mimikleri Andy’ye oldukça benziyor.)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu