İnternet

Farketmez.net Artık Twitter’da !

Öncelikte şunu belirtelim ki uzun zamandır bir twitter hesabımız mevcuttu. Ancak galiba sosyal medyanın önemini tam olarak kavrayamadığımızdan olsa gerek, farketmez.net üzerindeki gönderileri otomatik olarak twittera yönlendiriyor ve gerisine karışmıyorduk. Artık farklı bir yol izleyeceğiz ve bunu da burdan duyuralım dedik. Bu değişikliğin birkaç sebebi var.

Bu sebeplerden birincisi, sosyal medyanın önlenemez yükselişi. Farketmez.net in eski ziyaretçisi olsanız bile, bookmark ya da sık kullanılanlara kayıtlı olsa bile, twitter, facebook gibi sitelerde daha çok vakit geçiriliyor. Biz de girdiğimiz yazıyı twitter’dan daha güzel bir şekilde duyurarak, belki bugün aklınızda olmayan farketmez.net ziyaretini gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

İkinci sebep olarak, siteye giren insanlardan takipçi kazanmayı değil, twitter’da bizi takip edenlerden ziyaretçi kazanmayı bir strateji olarak belirledik.

Üçüncü olarak ise, 2013 yılı itibariyle, bir zamanlar çok daha etkin olan farketmez.net adresini kalkındırmayı amaçlıyoruz. Çünkü bize gelen yorumlardan zevk duyuyoruz. Yazılarımızın çalınıp sağda solda kullanılmasından bile garip bir zevk duyduğumuz söylenebilir.

Farketmez.net Twitter

Şimdilik söyleyeceklerimiz bunlar. Bizi takip edenler takibe lütfen devam çok değişik şeyler göreceksiniz. Takip etmeyenler ise bir şeyler kaybediyor olabilir. Bizi takip etmek için https://twitter.com/FarketmezNet bekleriz.

İyi günler dileklerimizle…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu