Dizi

Lost 6. Sezon 17. ve 18. Bölüm Final

6 senedir her bölümünü büyük bir merakla beklediğimiz ve her bölüm sonrasında kafamızda daha çok soru işareti bırakan, binbir türlü teoriler ürettiren, her bölümünde farklı bir sürprizle karşılaştığımız, bazen sıkan ama yine de ‘sonunu izlemeden bırakmam’ dedirten dizi Lost, 24 mayıs pazartesi günü bizlere veda ediyor. Jack, Sawyer, Kate, Locke, Sayid, Desmond vs.. bütün karakterleri diziye ayrı bir yakışan başka bir dizi daha zor bulunur herhalde. Özellikle 4. ve 5. sezonda biraz daha durağan hatta sıkıcı hale gelsede toparlamayı her türlü başaran ve izleyiciye bağımlılık yaratan bir dizi oldu bizler için. Hayatımızla o kadar özdeşleşmiş ki şimdi biteceğini düşünmek bir tuhaf geliyor sanki. Lost 2 gün sonra final yapacak ve bir daha Jack, Sayid, Kate vs.. bunları bir daha göremeyeceğiz. Artık sıktı, bitsede gitsek denilen zamanlarda oldu ama şimdi 1 sezon daha olsa keşke diyenler oldukça fazladır sanıyorum.

Tabi  benim gibi diziyi internetten takip edenlerin yakından tanıdığı iki isim var doctor_jivago ve son sezonda Pınar Batum. Bu iki isme ayrı bir teşekkür etmek gerekiyo, kaliteli Türkçe altyazı çevirileri ile bizlere gönül rahatlığıyla Lost’ u izleme imkanı sağladıkları için

Neyse Lost’ un final bölümü konusuna dönersek, açıkcası benim gibi bir çok Lost izleyicisi, final bölümünü izleyene kadar internetten uzak durmaya çalışıyorlar. Sonuçta final bölümü ve spoilerlar her yerden çıkabilir. Diziyi sizden önce izleyen birileri çıkar Facebook, Twitter türevleri bir yerden final bölümünün kırılma noktalarından birşeyleri yazarlar sonra gelde izle diziyi. Konunun altında yine final bölümüne ait promo, sneak peek ve finale ait yayınlanan 24 adette resmi bulabileceksiniz.

Videolar Youtube serverlarında yüklüdür. Youtube’ a erişim sorunu yaşıyorsanız burayı inceleyebilirsiniz.

Promo 1

http://www.youtube.com/watch?v=fDhhfigHAKI

Promo 2

http://www.youtube.com/watch?v=FlAG41OdKmc

Promo 3

http://www.youtube.com/watch?v=PYD1hd0rkD4

Sneak Peek 1

Sneak Peek 2

Finale ait 24 adet resim


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu