DiziGündemVideo

Spartacus Gods Of The Arena’dan Yeni Fragman

Bir kaç aydır Spartacus hayranları için buradan bilgiler paylaşmaya çalışıyoruz. Önce Spartacus Blood and Sand dizisinin yıldızı Andy Whitfield’in hastalığı ile ilgili haberleri vermiştik. Ardından yayıncı kanal Starz’ın Andy iyileşene kadar geçecek süreyi 6 bölümlük bir prequel serisi ile dolduracağını yazmıştık. Bir müddet yayıncı kanaldan ses seda çıkmadı. Kısa bir süre önce ise Andy’nin yoğun tedaviye devam etmesi gerektiği ve Spartacus 2. sezon için Whitfield’in yerine oyuncu aranmaya başlandığı duyuruldu. Bu sırada çekimleri devam eden Spartacus Gods of the Arena’dan ilk resimler elimize geçti ve sizinle paylaştık. Şimdi ise merakla beklenen prequel serisinin yeni oyuncuları da içeren ilk fragmanı yayınlandı. Yazımızın devamında Spartacus Gods of The Arena’nın yeni fragmanını izleyebilirsiniz.

Bu fragman aslında Gods of the Arena’nın ikinci “teaser’ı oluyor ancak yeni oyuncular, Dustin Clare ve Jaime Murray gibi yıldızların bulunduğu ilk video olduğundan, Gods of the Arena’nın ilk tanıtım videosu diyebiliriz. Video oldukça kısa ama dizinin çekimleri geçtiğimiz yaz ortasında başladığından ve yayın tarihi 21 Ocak 2011 saat 22.00 olduğundan, yakında yeni ve daha uzun videoların yayınlanacağını tahmin etmek güç değil.

İşte Spartacus Gods of The Arena’nın yeni fragmanı;

Kısa bir süre sonra Spartacus Blood And Sand 2. sezon için Andy Whitfield’in yerine hangi oyuncunun seçileceği ile ilgili bilgileri içeren yazımız da sizinle paylaşacağız. Spartacus Fanı iseniz bizi takip etmeye devam edin 😉

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu