Mobil

Android Cihazınızı Yeniden Yaratacak 4 Uygulama

Android, eko sistemi itibarı ile en özelleştirilebilir mobil işletim sistemlerinden biri. Popülarite itibarı ile IOS işletim sistemiyle yarışan Android; IOS’ta bir türlü yapılamayan pek çok özelleştirmeyi yapabilmeye imkan vermesi, açık kaynaklı olması ve daha pek çok özelliği ile tercih edilen bir mobil işletim sistemi. Android cihazınızın görünümünden sıkıldıysanız, bu yazımızda Android Cihazınızı Yeniden Yaratacak 4 Uygulama sunacağız sizlere. Böylece, sıkıldığınız varsayılan Android görünümü yerine, yenilikçi ve sürekli gelişen Android uygulamalarını kullanarak; telefonunuzu, sıkıldıkça yeni baştan yaratabileceksiniz.

Yazıda Neler Var?

Themer

Themer Android

Android cihazınızı başlı başına değiştiren bir uygulama olan Themer, tamamı ile açık kaynak ve geliştiriciler tarafından oluşturulan tasarımlara sahip. Tema platformunda tasarımcılar ve geliştiricilerden gelen pek çok tema ile zenginleşen uygulamanın; Android platformunda gelişimi yıllardır devam etmekte. Themer ile telefonunuza yepyeni bir görünüm kazandırabilir ve sıkıldıkça yeni temalar yükleyebilirsiniz. Ayrıca, Android marketinizden ikon setleri indirerek Themer temalarınıza da bu ikonları uygulayabilmeniz mümkün.

Wallpapers HD

Wallpapers HD Android
Duvar kağıtlarından sık sık bıkan insanlardansanız, Wallpaper HD tam size göre bir uygulama olarak sahneye çıkıyor. Pek çok duvar kağıdını HD biçimde bulabileceğiniz ve sürekli güncellenen bu uygulama sayesinde, dilediğinizce telefonunuzun duvar kağıdını değiştirebileceksiniz. Kategorize edilmesi ile daha da kolay kullanımı olan bu uygulamayı kullanarak, telefonunuza yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Go Launcher

Go Launcher Android
Bir başlatıcı uygulaması olan GO, yıllardır verdiği hizmet ve gelişim ile takdir edilesi bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Uygulaması akabinde bir takım olarak gelen GO’nun, repertuarı tema konusunda özellikle epey geniş. Bu sayede, sıkıldıkça bu başlatıcı üzerinden temalar kullanabilir ve bu temaları aynı zamanda değiştirebilirsiniz. Pek çok başlatıcının atası sayılan GO Launcher, stabilize ve performans değeri ile de göz dolduran uygulamalardan. Android telefonunuza yepyeni bir görünüm kazandırmak isterseniz, Go Launcher’ı telefonunuza yükleyebilir ve Play Store’de bulunan GO Laucher uyumlu temalardan edinerek, telefonunuza yeni görünümler kazandırabilirsiniz.

Buzz Launcher

buzz Launcher
Sadece bir başlatıcı olmayıp aynı zamanda sosyal bir platform olan Buzz Launcher uygulamasında hem insanların yayınladığı temaları kullanabilir; hem de bu temaları kendiniz düzenleyip yeniden yayınlayabilirsiniz. Pek çok özelleştirme seçeneği bulunan Buzz Launcher, Android cihazınıza yeni bir görünüm kazandıracak uygulamalardan bir diğeri.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu