HobiReklamlarVideo

Fiat Punto Evo Reklam Filmi

Son günlerde televizyonlarda dönmeye başlayan, Fiat Türkiye’ nin Punto Evo için hazırladığı reklam filmi oldukça eğlenceli. Reklam filminde sevgilisinin hazırlanmasını beklerken vakit geçirmek için eğlence mekanlarını gezen ve sonunda bitkin hale düşüp sinema salonunda uyuklayan bir adamı izliyoruz. Reklam filminde bayanlara ince bir gönderme olsa da neticede yanlış bir yaklaşım olduğu da söylenemez 🙂

Reklamı bu kadar ilgil çekici hale getiren sadece kadınlara yapılan bu göndermeden öte, filmdeki reklam müziği. Geçtiğimiz yılın en popüler şarkılarından Stromae‘ un seslendirdiği Alors On Dance şarkısı.

Yeni Punto Evo Reklamı

2011 Punto Evo için televizyonlarda yayınlanan reklam filmini tekrar izlemek isteyenler alttaki video sizler için.

2011 Punto Evo’ nun reklam filminde çalan müziğin tamamını dinlemek isteyenler de şarkının orjinal klibini Youtube üzerinden izleyebilir.

Stromae – Alors on danse

İlgili Makaleler

13 Yorum

  1. yaa ben reklamdaki çocuğa bayıldım çok yakışıklı arabadan çok ona bakıyormm

  2. yaa ben reklamdaki çocuğa bayıldımm çok yakışıklı!!! arabadan çok ona bakıyormmm adı ne acaba off

  3. bana bak elif o çocuğun gülüşü bana ait senın ağzını yuzunu dağıtırım aşık oldum ona evlencez biz:)

  4. harbiden reklamdaki erkek oyuncu kim? gayet başarılı..

  5. cocugun adi “or malul”israilli bir oyuncu.
    facebookda bir suru resimleri var

  6. tahmın etmiştim israilli olduğunu onda o çekicilik var zaten ırk olarak sevmesemde cok hoş çocuk mımıkler süper ne diyelım elın yahudisini allah güzel yaratmış:)

  7. ya cocugun adını ararken google’dan bu site çıktı. ben de bi tek ben mi böyle bayıldım ayıldım diyordum. ya böyle bi tatlılık olabilir mi , dönüp dönüp izliyorum. o nasıl bi tatlılıktır öyle:d ben açıkça türk olabilir diye düşündüm tipinden. ama mimikler hiç bizim cocukların mimiklerine benzemiyordu ,israilliymiş. masallah :))

  8. Bende, Bu tipsiz ve gıcık herif Türk olamaz; tam bir Yahudi’ye benziyor diyordum ve araştırmaya başladım. Nasıl her şeye hakimler. Maşallah!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu