Dizi

Spartacus: Vengeance’in Yeni Fragmanı ve Yayın Tarihi

Bildiğiniz gibi Spartacus’le ilgili kayda değer bir gelişme olduğunda sizlerle hemen paylaşıyoruz. Ancak şu sıralar kendi işlerimizin yoğunluğu yüzünden Farketmez.net’le de eskisi gibi sık ilgilenemiyoruz. Bu yüzden birkaç gün olarak da olsa Spartacus: Vengeance’ le (Spartacus 3. sezon) ilgili bir haberi verelim dedik.

Starz kanalı 3 kasımda Spartacus:Vengeance‘nin kesin prömiyer tarihini, dizinin yeni framanını ve posterini yayınladı. Spartacus: Vengeance’nin ilk bölümü 27 Ocak 2011 cuma günü, Amerika saati ile 22:00’de ekrana gelecek. Yayınlanan posterdeki Spartacus karakterini, eylül ayında hayatını kaybeden Andy Whitfield‘in yerine “Liam McIntyre“u görmek biraz garip oldu ve daha önce de dediğimiz gibi kesinlikle yerini dolduramayacaktır ama Andy’nin büyük katkısıyla çitayı bu kadar yukarı çıkaran diziyi aynı yerde tutabilecekmi? İzleyip göreceğiz.

Hatırlarsınız, dizinin ilk sezonun finali “Kill Them All” sloganıyla noktalanmış, Batiatus Hanesi kan gölüne çevrilmişti. Yeni sezonun ilk bölümü de bu olaydan birkaç hafta sonrasından başlayacak. Eşi Sure’nin katillerini bulmak ve intikam almak için Roma’ya doğru yola çıkan Spartacus, kısa bir süre sonra istediği şeyin sadece intikam almak olmadığı, kuracağı güçlü ordusuyla köle ticareti yapan Roma İmparatorluğunu yıkmak olduğunu anlayacaktır.

Spartacus: Vengeance’nin orjinal posteri

Spartacus: Vengeance – Yeni Fragman

[youtube width=”550″ height=”309″]http://www.youtube.com/watch?v=C7CmLksujSA[/youtube]

Edit: Spartacus: Vengeance – 2. Fragman Eklendi

[youtube width=”550″ height=”309″]http://www.youtube.com/watch?v=tNdutDDCUQU[/youtube]

 

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu