Dizi

Spartacus : Blood and Sand nihayet Türk Televizyonlarında !

Geçtiğimiz sezon Starz kanalında yayınlanan ve sezonun en çok ses getiren dizisi olan Spartacus Blood and Sand dizisi nihayet bu sezon Türk televizyonlarında da yayınlanmaya başlıyor. Starz kanalında ekranlara gelen Spartacus 13 bölüm sürmüş ve müthiş bir finalle ekranlara veda etmişti. Başrol oyuncusu Andy Whitfield lenf kanserine yakalandığı için 2. sezonun başlama tarihi muallakta kalmış ancak Starz kanalı Andy Whitfield iyileşene kadar geçecek süreyi 6 bölümlük bir prequel serisi yayınlayarak geçirmeye karar vermişti. Spartacus : Gods of the Arena adı altında yayınlanmaya başlayacak 6 bölümlük seri hakkında ayrıntılı bilgi ile Cnbc-eHDene2 kanallarında yayınlanacak olan dizinin yayın günlerini ve saatlerini yazının devamında bulabilirsiniz.

Spartacus : Blood and Sand dizisinin ilk bölümü yayınlandı bile. Bundan sonra da Çarşamba geceleri e2 kanalında, Pazar geceleri ise Cnbc-e kanalında yayınlanacak. Ayrıca Cnbc-e kanalı ile aynı anda Hd kalitesi ile HDen kanalında yayınlanacak.Ayrıca Cnbc-e de verilecek bölümlerin Türkçe Dublajlı olacağı da söyleniyor

Spartacus Gods of the Arena serisi ise Ocak 2011 gibi Starz kanalında başlayacak. Türkiye’ye gelmesi ise 1. sezonda olduğu gibi biraz zaman alabilir.

Dikkat edilmesi gereken bir husus daha var. Bu konu ile ilgili daha sonra ayrıntılı bir yazı yazacağız ama şimdiden kısa bir uyarı yapalım. Spartacus Gods of the Arena, Spartacus Blood and Sand dizisinin 2. sezonu değil. Kahramanların geçmişlerini anlatan 6 bölümlük bir seri.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu