Dizi

Spartacus Gods Of The Arena Bitti, 3. Sezon Ne Zaman ?

Spartacus hayranları için bir dönüm noktası da geçtiğimiz günlerde geçti. Spartacus Blood and Sand’in 1. sezonunun ardından, başrol oyuncusu Andy Whitfield’in kansere yakalanmasının ve dizinin dışında kalmasının ardından, yayıncı ve yapımcının bir hamlesi olarak gördüğümüz 6 bölümlük prequel Spartacus Gods Of The Arena da bitti. Biz bu seriyi zaman kazanmak üzerine bir hamle olarak düşünmüştük ancak içeriğindeki gelecekle bağlantılı olaylar bu bölümlerin önceden planlanmış olabileceğini de düşündürdü.

Spartacus 3. Sezon Ne Zaman ?

Öncelikle belirtelim ki aslında yayınlanan bu 6 bölümlük prequel dizinin 2. sezonu değildi. Yani Blood and Sand adı ile yayınlanmadı. Gods Of The Arena adıyla farklı bir sezon olarak yayınlandı. Dolayısıyla sırada aslında 3. sezon yok, Spartacus Blood And Sand’in 2. sezonu var. Ancak büyük çoğunluğun yakında yayınlanmaya başlaması beklenen sezona 3. sezon gözüyle bakması üzerine biz de yazımızın geri kalan kısmında bu şekilde söz edeceğiz.

Spartacus Blood And Sand 2. sezonu ya da Spartacus 3. sezon 27 Ocak 2012’de yayınlanmaya başlıyor olacak. Ancak kanaldan apılan açıklamaya göre 5 bölüm oynadıktan sonra uzun bir ara verecekler. Çünkü Starz kanalının diğer projelere de yer veriyor olması yoğun bir trafik yaratıyor. Bu arayı daha kısa vermek için önceden bir kaç bölüm fazla çekebilme ihtimalleri de varmış.

İlgili Makaleler

62 Yorum

  1. sabırsızlıkla bekliyoruz,gerçekten zamanın roma anlayışını,köle zihniyetini ve aslında temelde yatan devletçi mantığı ve şimdiki ismiyle faşizmi çok iyi anlatmış. tamamıylen sex ve kan için demenizide gayet normal karşılıyorum çünkü okadar çok sansürlü filim izlemişizki bu dizi bize çok ilginç geliyor ama değil..adamlar çok iyi senaryo kurmuşlar olanın üstüne iyi bir eklme yapmışlar ve roma yaşamını olduğunca iyi göstermeye çalışmışlar.gerçekten takdire laik mükemmel bir yapım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu